Termux pishin url link vermiyo

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
ShellPhish Toolu Kur. Çok Güzel Bir Tool.
Kodlar
Kod:
apt update
Kod:
apt upgrade -y
Kod:
apt install git wget php unzip curl -y
Kod:
git clone https://github.com/AbirHasan2005/ShellPhish
Kod:
ls
Kod:
cd ShellPhish
Kod:
ls
Kod:
chmod +x *
Kod:
ls
Kod:
bash shellphish.sh
Başarılar Dilerim.

DEALYTR.OY

Yeni üye
18 Ağu 2021
50
14
23
hata fotoğrafı nı atabilirmisin
yaptim 2 üc upgrade felan oldu

ShellPhish Toolu Kur. Çok Güzel Bir Tool.
Kodlar
Kod:
apt update
Kod:
apt upgrade -y
Kod:
apt install git wget php unzip curl -y
Kod:
git clone https://github.com/AbirHasan2005/ShellPhish
Kod:
ls
Kod:
cd ShellPhish
Kod:
ls
Kod:
chmod +x *
Kod:
ls
Kod:
bash shellphish.sh
Başarılar Dilerim.
yaptim eyw

bunun başka yolu olduğunu sanmıyorum hospot yada mobil erişim noktasını açman yetiyordu, ben zamanında çok uğraşırdım bununla, olmuyorsa telefonunla alakalı olabilir...
yaptim kral eyw

olsun sen yine de öyle yap sana linki versin sonra tekrar wifi'a bağlanırsın
eyw oldu kralsiniz

Merhaba değerli üye,

Wifi yi kapatip mobil veri ve hotspot acip oyle dener misin?
eyw du saul

o zaman sıkıntı işte daha önce hiç mobilden denemedim
eyw oldu kralsiniz

a

artık linuxda ve termuxda ngrok hatası veriyor fixlendi galiba ngrok linki kurbana atdıkda o giremiyor lütfen çözümünü bilen varsa yazsın
bendede o hata oluyo

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan
Geçen gün anlattım anlatırken kendim uyguladım oldu dostum konuma bakabilirsin istersen başka yapanlarda olmuş hem
linki ata bilirmisin?
b36olyu.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.