Termux Saycheese Link Vermiyor?

Kisb

Yeni üye
11 Kas 2019
15
0
Selam🤗
Arkadaşlar Ben Termuxu Kullanıyorum ve telefonların Kameralarına sızmak istiyorum ve sadece ****sploit ile Saycheesi biliyorum.

****sploiti herkesden denedim olmadı herseyi yapiyorum yanliz hata veriyor.

Bende saycheese deneyim dedim ve...

Herşeyi yine yaptım ama link vermiyor ben mi hata yapıyorum belirtirmisiniz...

Edit: '*' olan yerlerde m.e.t.a yazicak

Son düzenleme:

m010

Yeni üye
11 Kas 2019
2
0
23
****sploit güncellendi linkle değil pkg ile iniyor

$ pkg install unstable-repo
$ pkg install ****sploit -y
$ ****sploit -y

10-15 dk sürer.

Saychees bilmiyorum :/

kraus07

Yeni üye
10 Şub 2015
40
0
Bursa
Hocam "cd saycheese" komutundan sonra telefonun mobil internet paylaşımını aç ve sırasıyla şu komutları uygula "bash saycheese.sh" ve "02" yi secmelisin yani ngrok'u bu sorununu çözecektir.

Mrb hocam dediklerimi aynen uygularsanız saycheese için sorununuz ortadan kalkacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan2019

Yeni üye
7 Eki 2019
16
0
kraus7 eyvallah dostum işe yaradı

sadece ip adresi geliyor cihazımda hafıza kartı kullanmıyorum etkisi olablir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

KAYIPJOKER

Yeni üye
22 Haz 2019
1
0
Hocam "cd saycheese" komutundan sonra telefonun mobil internet paylaşımını aç ve sırasıyla şu komutları uygula "bash saycheese.sh" ve "02" yi secmelisin yani ngrok'u bu sorununu çözecektir.

Mrb hocam dediklerimi aynen uygularsanız saycheese için sorununuz ortadan kalkacaktır.

Denedim Herseyi ama yine link yok yardımcı olur musun arkadaşlar video yok mu bendede link yok

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Selamunaleyküm
Bende çok uğraştım fakat saycheese link vermiyor
Fakat bu linkde denediğimde sonuç aldım hata alanlar isterseniz bi göz atın

Aynı tool'u denedim ama ngrok olayına geldiği zaman 223. Satırda bir şey yapılması gerekiyor sanırım çünkü hata veriyor. Bunun yerine aşağıdaki tool'u kullandım ve herhangi bir hata almadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.