Termux segmemtation fault ve ****sploit hatasi !! Çözümü

Majestar

Üye
23 Şub 2019
57
0
Merhaba tht uyeleri termux ta son zamanda ruby ve ****sploit te hata aliyorsunuz farketmissinizdir cunku ****sploit guncellendi
git clone yazip google uzerinden github ****sploit yazin rapid 7 paylasmis githubda ordan goruceksiniz ilk linki kopyalayin onu git clone yazip yapistirin

Evet ./msfvenom payloadini artik( ./ ) koymadan yazip payload olusturuyorsunuz cidden cozebilmek icin ugrasmak şart telefonu sifirlamayin hata eski surumdedir

Ruby segmentation fault hatasi icin termuxu sifirla klasor erisimine izin ver ve pkg install ruby eger halen aliosaniz armv 8 lerde 32 bit liklerde ki çozumu googlede arastir github sitelerinde yazar ruby i guncellemek icin apt up ruby yaz bukadar Not: UĞRAŞMAK GEREK ÇÖZMEK ICIN 3 GUN UGRASTIM VE ÇÖZDÜM msfvenom icin 10 kere kaldirip indirdim halbuki ./ koymasam olcakmis ÇÖZÜM BU KADAR IYI GECELER 🇹🇷

Son düzenleme:

K4R4 BELA

Katılımcı Üye
19 Ocak 2019
292
1
Beni çok sinir etti yaa güncelleme gelmeden 1 gün gün önce indirmiştim diğer gün segmentasyon hatası verdi dedim ****sploit benim için bitmiştir:trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Majestar

Üye
23 Şub 2019
57
0
Beni çok sinir etti yaa güncelleme gelmeden 1 gün gün önce indirmiştim diğer gün segmentasyon hatası verdi dedim ****sploit benim için bitmiştir:trl
Neyse teşekkürler bilgilerin için.

Yoq rica ederim amrv 8 32 bitlere tk hata verdi ben okadar ugrastim maksat ugrasmayin :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.