Termux Segmentation Fault

sanalkasif36

Yeni üye
25 Şub 2019
2
0
Selamün aleykum arkadaşlar bu ilk konum. Bi yanlışım olursa özür dilerim.
Evet konuya geçelim arkadaşlar ben telefonumdan Termux kullanıyorum (yaklaşık 2 aydır) nedeni ise bilgisayarımın bozulması. Şimdiye kadar hiç bir sorunum olmamıştı fakat dünden itibaren ****sploite falan girince Segmentation fault diye bi hata alıyorum
Heryerde araştırdım fakat cevap bulamadım,bazı yollar denedim fakat sonuç alamadım. Lütfen yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

deargod

Üye
26 Ocak 2019
168
0
vice city
Merhaba,
Segmentation Fault hatası , erişim yapılamayan bir dosyaya veya ram bloğuna girmeye çalıştığınızda olur.Bu dosya veya ram bloğu ya yoktur ya da erişim yetkiniz yoktur.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Sol taraftaki menüyü açınız.
Ardından yeni oturuma uzun basınız.
Açılan popup da Failsafe e basınız. İlgili komutu giriniz;
rm /data/data/com.termux/files/usr/lib/libtermux-exec.so
Ek olarak videoyu izleyebilirsiniz;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=c4IegWAmLXg[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.