Termux sorun

bozdar

Yeni üye
12 Ağu 2018
10
0
Merhaba THT Ailesi ben termuxda şu sorunla karşilaşiyorum tor u tekrar kurduktada boyle yapiyor
[+] Started @ 2022-02-22 03:34:18.667235
fatal error:: Tor configuration invalid or server down :: [Errno 111] Connection refused
Lütfen yardimci olun bunun bi çözümu yokmu? Googlede filan araştirdim ama çözümünü bulamadim şimdiden teşekkürler

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,136
833
Connection refused bağlantı sıfırlandı,kapatıldı hatasıdır.
sen bunu ssh kullanıpta aldıysan sunucu makinanın shh yapılandırılması sorunludur veya başkası bağlıdır.
hangi programı kullandığını belirtmemişsin nasıl yardım edelim?

bozdar

Yeni üye
12 Ağu 2018
10
0
Connection refused bağlantı sıfırlandı,kapatıldı hatasıdır.
sen bunu ssh kullanıpta aldıysan sunucu makinanın shh yapılandırılması sorunludur veya başkası bağlıdır.
hangi programı kullandığını belirtmemişsin nasıl yardım edelim?
ighack ve ya instahack hepsinde ayni sorun

Brute force yapmak istedigim toollarda boyle

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeathViper

Katılımcı Üye
3 Şub 2022
455
190
🇹🇷ANITKABİR🇹🇷
genellikle /etc/tor/torrc konumunda bulunan tor yapılandırma dosyanızı açın

::

$ sudo vim /etc/tor/torrc # metin düzenleyicinizle açın

bu özel bölüm için dosyayı arayın

Tor'un Tor'dan yerel bağlantıları dinleyeceği bağlantı noktasıcontrol-spec.txt dosyasında belgelendiği gibi denetleyici uygulamaları.

#ControlPort 9051

' ControlPort'tan önceki # işaretini silerek 'ControlPort' yorumunu kaldırın, şimdi dosyayı kaydedin ve tor sunucunuzu yeniden başlatın

artık herhangi bir instagram hesabını kırmaya hazırsınız, tor yapılandırmanızın ~/instapy-config.json ile eşleştiğinden emin olun

Dener misiniz
Eğer olmuyorsa /etc/tor/torrc kısmında ki dosya sizde farklıdır o dosyayı bulup o bölümü yazmanız lazım

bozdar

Yeni üye
12 Ağu 2018
10
0
genellikle /etc/tor/torrc konumunda bulunan tor yapılandırma dosyanızı açın

$ sudo vim /etc/tor/torrc # metin düzenleyicinizle açın

bu özel bölüm için dosyayı arayın

Tor'un Tor'dan yerel bağlantıları dinleyeceği bağlantı noktasıcontrol-spec.txt dosyasında belgelendiği gibi denetleyici uygulamaları.

#ControlPort 9051

' ControlPort'tan önceki # işaretini silerek 'ControlPort' yorumunu kaldırın, şimdi dosyayı kaydedin ve tor sunucunuzu yeniden başlatın

artık herhangi bir instagram hesabını kırmaya hazırsınız, tor yapılandırmanızın ~/instapy-config.json ile eşleştiğinden emin olun

Dener misiniz
Eğer olmuyorsa /etc/tor/torrc kısmında ki dosya sizde farklıdır o dosyayı bulup o bölümü yazmanız lazım
Eyvallah da kardewim olmuyor dosyani nasil bulabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.