Termux Terminale Nick Yazımi Ve Matrix Hack efekt yapımı

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere hoşunuza gideceğini düşündüğüm termux yada linux gibi işletim sistemlerinde hacker ekranı yani matrix efekti yapmayı göstereceğim ekran videosunu kendim çektim izleyebilirsiniz.

Şimdi öncelikle terminali açıyoruz ondan sonra paketleri kuruyoruz

Pkg install figlet

Yükleme bittikten sonra kullanımı

Kod:
[CENTER]Figlet × [/CENTER]
X yerine konsola yazılmasını istediğiniz yazı yada kelimeyi yazınız
Örnegi bu şekilde

Kod:
[CENTER]Figlet TURK
figlet HACK
figlet TEAM
[/CENTER]
Şimdi gelelim matrix efekti yapmaya terminalde...
Öncelikle paketi kuruyoruz ilk komut

Pkg install cmatrix daha sonra paket otomatik yüklenecektir.

Çalıştirmak içinse cmatrix yazmanız yeterlidir.

Kod:
[CENTER]Cmatrix

[/CENTER]

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
custom rom terminaline Pkg install figlet yazınca hata verişyor başkan başına falan bişeymi ekliyoruz

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Lütfen ss atar mısın ne hatasi veriyor custom rom terminale değil sadece termux terminel için kullandim sadece figlet isim yaz pc için deniyorsan paket muhtemelen kuruldur

termux indirince çözüldü başkan saol bu programın rengini nasıl yeşil yaparız birde yararlı komutları gösterirmisin

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
termux indirince çözüldü başkan saol bu programın rengini nasıl yeşil yaparız birde yararlı komutları gösterirmisin

Tabiki bak şimdi ekrana basılı tut ondan sonra sağa 3 noktaya tikla more var color style den rengini ayarla birde yararli kodlar hakkinda bir konu acacğim açinca haber ederim​

YamanEfkar

Üye
20 May 2018
174
29
Tartarus
Eline sağlık güzel konu.

Hatırlatma: Dersi sesli anlatım ile daha güzel bir biçimde dersi netleştirmiş olursun.Yazı devri geçti artık sesli güzel anlatımlar daha ilgi çekici oluyor.Birde müziği videoda değilde montajda katsan daha hoş bir ses olur.Bunların dışında anlatımın Güzel Tekrardan eline sağlık :)

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Eline sağlık güzel konu.

Hatırlatma: Dersi sesli anlatım ile daha güzel bir biçimde dersi netleştirmiş olursun.Yazı devri geçti artık sesli güzel anlatımlar daha ilgi çekici oluyor.Birde müziği videoda değilde montajda katsan daha hoş bir ses olur.Bunların dışında anlatımın Güzel Tekrardan eline sağlık :)

Kesinlikle zaten 2 konu daha ekran videosu aldım
Onları sesli anlattım :) sağolasın teşekkür ederim

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere hoşunuza gideceğini düşündüğüm termux yada linux gibi işletim sistemlerinde hacker ekranı yani matrix efekti yapmayı göstereceğim ekran videosunu kendim çektim izleyebilirsiniz.

Şimdi öncelikle terminali açıyoruz ondan sonra paketleri kuruyoruz

Pkg install figlet

Yükleme bittikten sonra kullanımı

Kod:
[CENTER]Figlet × [/CENTER]

X yerine konsola yazılmasını istediğiniz yazı yada kelimeyi yazınız
Örnegi bu şekilde

Kod:
[CENTER]Figlet TURK
figlet HACK
figlet TEAM
[/CENTER]

Şimdi gelelim matrix efekti yapmaya terminalde...
Öncelikle paketi kuruyoruz ilk komut

Pkg install cmatrix daha sonra paket otomatik yüklenecektir.

Çalıştirmak içinse cmatrix yazmanız yeterlidir.

Kod:
[CENTER]Cmatrix[/CENTER]

https://www.youtube.com/watch?v=10bchmGYjR8&feature=youtu.be

SAYSAMAIM- DARK -STREET COMPANY

Güncelleme
Konuya video anlatımı eklendi
.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.