Termux üzerinden wifi şifresi kırabilirmiyiz?

Voxes

Yeni üye
5 Eyl 2022
10
2
Merhabalar termux üzerinden wifi şifresi kırabilirmiyiz kırılabiliyorsa nasıl kırılıyor hangi toolları kullanabiliriz ögrenmek istedim.Tabiki bazı insanlar wps wpa kullan diyebilirler ancak uygulama çok karışık oyuzden kullanamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim😊

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
2 wireless kartı ve rootlu bir telefonun varsa kolayca kırarsın diğer türlü sniff edip wordlist denersen işin iş mobil işlemciler çöp.

20 Haz 2021
199
2
53
22
Merhabalar termux üzerinden wifi şifresi kırabilirmiyiz kırılabiliyorsa nasıl kırılıyor hangi toolları kullanabiliriz ögrenmek istedim.Tabiki bazı insanlar wps wpa kullan diyebilirler ancak uygulama çok karışık oyuzden kullanamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim😊
telefonun rootlu olması gerekiyor ve wifi adaptör bağlicaksın sonrası toollar vs

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,386
118
2,579
Merhaba Değerli Üyemiz, bu tür işlem için root yetkisi gerekiyor. Root olmadan yapamazsınız. Diyelim ki root Attınız, bu aşamaları yapın.

- Termux'a apt install python2 yazın ve python2 i kur.
- Clone GitHub - derv82/wifite wifiteyi indir.
- cd wifite ile dizine giriş yap.
- python2 wifite.py ile aracı çalıştır.

Bu şekilde çalışması gerek. Eğer olmaz ise internet üzerinden bakabilirsin.
Ek olarak ise Linux ile yapmak daha mantıklı olacaktır.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.