Termux'dan Instagram Hesabı Hackleniyor'mu?

M.acyber

Üye
24 Kas 2021
58
25
Türkiye
Arkadaşlar Instagram'da Denk Geldiğim Bir Sürü ypg pkk sayfaları var destek amaçlı sayfalar açılmış Türk Bayrağını Yakıp Video Paylaşıyorlar onları kapatmak için, Eğer Termux İle Hacklenebiliyorsa Kod veya Bilgi Verebilirmisiniz? Teşekkürler

16 Kas 2021
106
47
root@kali:~#
Termux ile keyligger tarzı program yapıp karşıya atarsan veya bruteforce ile yapabilirsiniz.
Dostum brue force artık nerdeyse işe yaramıyor cuppy gibi bir tane daha yeni toola ihtiyacimiz var bence

cuppy çok eski yenisini kim yapar bilmem ama lazım sanki

:)

Arkadaşlar Instagram'da Denk Geldiğim Bir Sürü ypg pkk sayfaları var destek amaçlı sayfalar açılmış Türk Bayrağını Yakıp Video Paylaşıyorlar onları kapatmak için, Eğer Termux İle Hacklenebiliyorsa Kod veya Bilgi Verebilirmisiniz? Teşekkürler
Dostum bunlar kesinlikle cezasini almali, türk bayrağını yakmak nedir, biz onların bayraklarını yakıp yayınlıyormuyuz 😠😠😠

M.acyber

Üye
24 Kas 2021
58
25
Türkiye
Dostum bunlar kesinlikle cezasini almali, türk bayrağını yakmak nedir, biz onların bayraklarını yakıp yayınlıyormuyuz 😠😠😠
Hocam Instagram da ypg hesapları yazsanız çıkar zaten bir sürü var askerimize bayrağımıza hakaret amaçlı videoları editler yapıp paylaşıyorlar biz bunları ne kadar şikayet etsen de bir sonuça ulaşamadık!

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Sosyal medya hesabı hacklemek/çalmak için hackin birçok alanında kullanılan Sosyal Mühendislik ve saldırı yöntemlerine başvurabilirsiniz. Bence güzel planlanmış ve hazırlanmış bir phishing saldırısı yapabilirsiniz.

Bunun için öncelikle hedefi analiz edin, bilgi toplayın, işinize yarayabilecek her türlü veriyi bilgiyi edinin. Özellikle hedefin zaaflarına odaklanın.

Bir kaleye sağlam surdan mı zayıf surdan mı saldırırsınız? Yoksa altındaki tünelden mi girersiniz? Unutmayın, insanları hacklemek sistemi hacklemekten daha basittir.

Size yardımcı olabilecek konuların linklerini (Termux istediğiniz için Termux) aşağıya bırakıyorum kolay gelsin.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.