Termux'ta wordlist açılmıyor?

Bakarizm

Üye
18 Mar 2018
61
1
Merhabalar.

Bu kod u kullanarak Termux için wordlist açmaya çalışıyorum fakat wordlist son aşamayı tamamlayıp denenecek şifreleri gördüğünüz gibi yazıp enter basınca en ufak bir şey gelmiyor dosyalarıma sebebi nedir?

kendimi geliştimem için bana SQL açıklı ve ddos yapabileceğim (TEST) site yazar var mı?

pkg install python

pkg install pip

pip install wordlist

wordlist -h

cd /sdcard

wordlist -m 15 -M 15 -o pass15.txt 0123456789qwertyuıopğüasdfghjklşizxcvbnmöç

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bakarizm

Üye
18 Mar 2018
61
1
Cevap: Wordlist açılmıyor.

Wordlist yapmak istiyorum şu şekilde örnek vereyim TermuxEfkar diye dosya indirdim oradan öğrenmeye çalışıyorum mesela Gmail şifresini bulmak için tüm şifreleri deniyor bunu yapmak için de sanırsam wordlist.txt açmak gerekiyor şifrelerin gelmesi için fakat ben wordlist yapmaya çalıştığımda dosyalarıma gelmesi gerekirken hiçbir şey gelmiyor.

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
1
47
Cevap: Wordlist açılmıyor.

Wordlist yapmak istiyorum şu şekilde örnek vereyim TermuxEfkar diye dosya indirdim oradan öğrenmeye çalışıyorum mesela Gmail şifresini bulmak için tüm şifreleri deniyor bunu yapmak için de sanırsam wordlist.txt açmak gerekiyor şifrelerin gelmesi için fakat ben wordlist yapmaya çalıştığımda dosyalarıma gelmesi gerekirken hiçbir şey gelmiyor.

Merhabalar,

https://www.turkhackteam.org/sosyal...urma-noah-parker-terorle-mucadele-kulubu.html

bu tool ile kendi worldlistinizi oluşturabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.