terör

***YARAMAZ***

Uzman üye
10 Ara 2007
1,030
7
Arkadaşlar daha henüz yeni şehitlerimizi verdik artık bende öyle kin ve nefret oldu ki düşünceden kendimi alamıyorum peki biz ne yapıyoruz? apdullah öcalanı çıkartıp niye asmıyoruz neyi bekliyoruz , bekliyorlar yine şehir haberlerimi vereceksin gazı fare gibi ölecekler iç savaşmı çıkacak bunlar basit şeyler değil çıkarsa çıksın artık hiçbirşeye tahanmülüm kalmadı Ya siz rahat yatabiliyormusunuz karnındaki ****** yetim bırakan PKK lı şerefsizi o zaman herkez in düşünmesi lazım yastığa kafanı rahatca koymadan düşün,
Neyi Bekliyorsun
Neyi Bekliyoruz
Yine Şehit Haberlerimi...

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN YÜCELTSİN...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Öcalan şerefsizini malesef biz yakalayamadık CIA Yakaladı ve o şerefsizi bize şartlı verdi :( (Ben Böyle Biliyorum)

Inşallah ALLAH'tan Bulur Belasını

hakan1494

Yeni üye
12 Eyl 2009
27
0
Onu öldürmemek şartıyla verildi bize şuan adam orda,İmralı'da depremden dahi ölse Türkiye Cumhuriyeti sorumlu tutulacak adamın ölüsü de zarar diriside şerefsiz!

!nFiNiTe

Kadim Üye
21 Şub 2011
5,915
3
Hell
Bu adam yüzünden idam kalktı. Kalkmasaydı gelirmiydi bile bile ölüme gelirmiydi. Ama salaklık bizdeki hala onu orda tutuyoruz. Tutmasak nolucak sanki Öldürmedin ne fark ediyo adamlar yine Catışıyo yine askerimizi şehit düşürüyo..

Kim savaş acıcaksa acsın ama bir an önce gereken yapılmalı.

hakan1494

Yeni üye
12 Eyl 2009
27
0
O şahısı asmak çok büyük bir sorun,Devlet bu sorumluluğu alamaz.Eğer Apo asılır ise ; Çeşitli katliamlar yapılacak teröristlerin olduğu heryer de bütün köylerde,kime ne kadar güçleri yeter ise hepsini katledecekler.Bu ülkeyi iç savaşa ***ürür.Ayrıyetten Amerika buna izin vermiyor ve biz izin vermediği hâlde bunu yapar isek ; savaş nedeni olarak sayılacaktır.Hem iç savaş hem de başka ülkeler ile savaş çıkacaktır.Apo'nun Erdoğan'ı ettiği bir çok tehdit var.Ben ölürsem Erdoğan'da ölür diyor.Ve Apo'nun tehlikeye atılması halinde bir grup tim kurulmuştur.Şuan bunlar uyutulmaktadır.Devlet bu kadar şeyi göze alamıyor; o yüzden asmak bayağı zor ülke biter

ByRooTGm

Yeni üye
17 Eki 2010
4
0
Keske Senin Dedign Gibi Elimizde Oyle Bir İmkan Olsa Neler Yapmayızki Oteki ülkelerde İnfaz Bile var Bu Türkiyede Bu Yok Bu Olmadıgı Sürece herkez istedigini İstedi Gibi Yapar Ama Hak Edene Yapacaksın şimdi bu adamı Asmak lazım Ya işte izin vermiorlar Versin milletin Eline Yani Bizim Elimize Bak neler Yapıyoruz Ona

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.