Terörü nasıl bitiririz

konyahack42

Katılımcı Üye
29 Eki 2008
680
0
Madem koyunu açtın türkeş ve gezmiş o zaman katılmak isterim ;)

Türkeş;

Üniversilterde çıkardıgı sag ve sol olaylarının yanı sıra amerikan emperyalizmine katkıda bulunmasından dolayı bende severim...

Şuanki kürt sorunu neden kürtlerden mi ?

Evet.Aslında bir nevi kürtlerden ancak türkeş:

türk yücedir
türk yenilmez vs.

gibi söylemleri türkleri ve kürtleri kuzey ve güney diyerek 2 ayrı kutup haline getirmiştir ki bunun suçlusu türk ve kürt milliyetçileridir...

2.Deniz Gezmiş

Atatürk' e 2 .babam diyen 68 lerde çok büyük rol oynayan faşizme hayır diyen birini sevmeni bekleyemem zaten :)

Sen gezmişi sevmiyorum derken bir nevi atatürk'ü sevmiyorum diyorsun :)

Nede mi ?

Kemalizm ve sosyalizm 68 lerde tek bir yumruktu.Ve komünizm başlarından olan fidel atatürke şöyle bir mektup yazdı :

Ben Büyük Bir Devrim Yaptım.Ama Sizin Yaptıgınızı Yapamazdım...

Ve atatürk bu mektupu karşısında ona deyim yerindeyse 2 tır dolusu araç gereç gönderdi...

Ha diyeceksiniz ki atatürk ün bir sözü var ney o söz ?

Tam hatırlamıyorum ama şöyleydi : biz ne komünistsiz nede....

*O söz isviçre mahkemesi tarafından yalanlandı her neyse

Biraz daha bilgi edinmek ve kitab okumanı tavsiye ederim.
saygılar.
bak sana şöyle söyleyeyim Atatürkü bana 10 sene boyunca dinsiz diye tanıtan gericiler değil devrimcilerde değil solcularda değil sağcılarda değil böle tanıtan böle gösterenler kemalistlerdir bu grup deyim yerindeyse atatürkü kendi görmek istediklerei yerde göstermek istiyorlar atatürk'ü astamızı bazı türk gençleri sevmez saygı göstermez içanadolu ve doğuda özellikle nedeni b u kemalistlerdir atamız kurana saygı göstermediğm bizde göstermeyiz felan şöyle söyleyeyim deniz gezmiş benmim içinde önemli insandır ama kemalistleri sevmem bunlar atamızın düşüncelerinden uzaktırlar çok sonra öğrendimki atamızın
cuma günü özellikle dualarla meclis açtığını
aylığının bir kısmını hattat hafız elmalı yazarın yazdığı kuranı çoğaltmak için bağışladığını
en büyük insan kim die sorduğu arkadaşlarına hz muhammed cevabını verdiğini
hatta ünlü hattat sacit ayman ı çanakkleden çıkarıp yazdığı Allah yazısını görünce sen böyle güzel yazılar yazmaya devam et senin yerine savaşacak bulunur dediğini ve topluma böyle bir insan kazandırdığını
atamızı seviyoruz onun yolundsyız devrimlerinin bekçisiyiz atatürkçü geçinipte atamızı yanlış tanıtan kemalistlere karşıyız saygılarımla kardeşim

evcil123

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
429
0
Ms-Dos
sakın evcil tek birkelime daha yok
senin tölaransın bitti
bulurum seni
sakın
her şekilde bulurum
bu son uyarım
cevap yazmayı bile düşünme................................

Sen ilk önce bi sakin olsana :)
________
kardeş türkeş değil sağ solu çıkaran sizsiniz.istersen özelden msn adresini at ordan daha rahat konuşalım.Atatürk'ün sözü Ne Komünizm Ne Faşizm İkiside türk Halkına Uygun DEğildir.Biz Faşist DEğiliz.Faşizm Düşmanıyız.Türkeşin Suçu Türkiyede Türk Milliyetçiliği Yapmaktır.Atatürk Rus Köpeği Değildi.Türkçüydü.Gezmiş Rus Köpeğiydi.KArşısında Türkçü Alparslan Ve Türkçü Ülkücü Gençlikle Karşılaştılar.Komunizm Bu Ülkeye Ben VAr Olduğum Sirece GElemz.Allah Türk'ü Korusun Ve Yüceltsin.Ülkücü Yemininide Öğrenirsen İyi Olur.

Kitab okurken biraz tarih kitabları okumanı tavsiye ederim :)

Biraz daha böyle köpek fln konuşmaya devam edersen internet bileşim şubesine şikayet edicem :mad:

evcil123

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
429
0
Ms-Dos
hay fideline
örnek verdiğin şahsın Türkiye ve Türklükle ne gibi bir alakası vardır açıklarmısın evcil
gidin kübaya kardeşim Türkiyeyi Türklere bırakın yeter ya bu che ve fidel muhabbeti
burası Türkiye
ya sev ya terket yani
boşa konuşmayın insanları hasta etmeyin bu sana son uyarım fidel ve che muhabbeti bitmiştir
mecburmuyuz kardeşim senin fidelini kabul etmeye

Laflarına dikkat et sinir insanı küçük düşürür bilmiyormusun.Sen kimsinde benimde böyle konuşabiliyorsunuz.Benim görüşlemi sevmeye bilirsin ama saygı duymak zorundasın.Buna sen ve diger herkezde dahil.Ben sana fideli kabul et mi dedim?

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
kardeşim kimseyi fikirleri yüzünden suçlayamassınız.onun fikri öyle yanlışta olsa türkiyede fikir özgürlüğü var.HEm eliniz kolunuz nedir o kol kim oluyorsunuz.evcil123 hiç katılmıyorum ama siz şuanda haksızsınız.elmi kolmuş türkiye demokratik bir devlet.düşünce özgürlüğü var.onu kavgayla dövüşle değil masa başında zihninle yenmelisin.bunu yapamıyor isen hiç bişesin.konuyşmaya hakkın yok.kavga dövüş çaresizliktir.küfür küçülmektir.onu fikirlerinizle yenin kavga ile küfür ile değil.

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde
Konular cok saptırılmıs ve burdaki tehdit cumleleri hic hosuma gitmedi kime neyi kanıtlayacaksınız herkesin kendi dusuncesi,amac bir olup teröre karsı durmak,birbirimize degil! ama goruyorum ki daha onu bile dogru durust yapamıyoruz admin ve mod arkdaslar bu kadar tehdit cumlesine karsın bir islem yapılmamasına üzüldüm! Atamızın bir sözü ile alıntı yapmak istiyorum "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır..."

darkdragon188

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
297
0
35
istanbul
Bence 50-60 tanesini açık alanda eziyet ederek öldürecen sonra yakacan bak diğerleri bir daha Türk'iyeye bulaşıyorlarmı...

Bu arada soğol üstteğmenim Atatürk cümlesi hoşuma getti

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
Konular cok saptırılmıs ve burdaki tehdit cumleleri hic hosuma gitmedi kime neyi kanıtlayacaksınız herkesin kendi dusuncesi,amac bir olup teröre karsı durmak,birbirimize degil! ama goruyorum ki daha onu bile dogru durust yapamıyoruz admin ve mod arkdaslar bu kadar tehdit cumlesine karsın bir islem yapılmamasına üzüldüm! Atamızın bir sözü ile alıntı yapmak istiyorum "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır..."

gerekenler yapılıyor kardeşim sen rahat ol.
şunu kesin olarak anlatmak istiyorum burası teröre lanet bölümü.
buradaki amaç birlik olup teröre karşı durmak seninde dediğin gibi
ne küba ne fidel nede che bizleri bağlamıyor.
burası Ülkücü Devrimci tartışmasının yapılacağı yer değil.
hassas konular var burada provakasyona gelmez.

bütün olayların başlaması bu che kırması arkadaşların ısrarla fideli ve che yi savunmasından kaynaklandı

daha öncede belirttiğim gibi burası TÜRKİYE ya sev ya terket
herkez özgür dilediği yerde yaşayabilir.
kübayı sevenler gidecek orada yaşayacak burada değil..

hazır yazmışken çağrı kardeşim bunları masada fikirlerinle yeneceksin demişsin.
yazdığın tüm konuları okudum.
ben bile bir şey anlamadım karşıdakinin ne anlamasını umuyordunki....

neyse uzatmayayım
Türkiye Türklerindir.
ve hep öyle kalacak.....

hacker by zero

Yeni üye
15 Kas 2008
4
0
UNUTMADIK,UNUTTURAMADILAR,UNUTTURAMIYACAKLAR...
ATAM DAİMA İZİNDEYİZ,CUMHURİYET'nin YILMAZ ASKERLERİYİZ...

"Bir zamanlar gelir, beni unutmak ve unutturmak isteyen gayretler belirebilir...Fakat ektiğimiz tohumlar o kadar kuvvetlidir ki verimli neticeleri kalpleri doldurur" M. Kemal ATATÜRK

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde

bütün olayların başlaması bu che kırması arkadaşların ısrarla fideli ve che yi savunmasından kaynaklandı

neyse uzatmayayım
Türkiye Türklerindir.
ve hep öyle kalacak.....

cok güzel soylemissin 666 yani herkesin kendi düsüncesi degilmi,sen milliyetci bi harekettesin oda devrimci harekettes bırakın herksin kendi düsüncesi, ama bunun tartısma yeri burası degil,yani bırakalım kim neyi düsünürse düsünsün ama kimse kimseyedüsüncesine karısmasın ve dedigin gibi isin icine siyaset girince gereksiz polemikler olusuyor,suan icinde bulundugumuz durum sunu gerektiyor sagı solu ortası hepimiz tek yumruk tek bilek,avrupa ve diger dunya devletleri bizim birlik olmamızdan korkup,her türlü fitne fücuru sokuyorlar aramıza zaten,onların oynuna gelmememiz gerekir! Bir ülkeyi icerden parcalamak daha kolaydır,adamlar bunu biliip bilincli hareket ediyorlar,ama tabi biz daimi birlik beraberlik icinde olacagımızı umuyorum ve inanıyorum...siyaset yalancı isidir bırakın onlar yapsın, biz birilkolalım yeter.yine Atamızdan bir söz ile noktayı koyuyorum; Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.
M.Kemal ATATÜRK

Son düzenleme:

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları

neyse uzatmayayım
Türkiye Türklerindir.
ve hep öyle kalacak.....

Dediğin Doğru Burası Birlik Beraberlik Yeri.Önceden Dediğim Gibi Devlet Bir Gemi.Bir Delik Hepsini Batırır.O Açılan Deliği Köpek Balıkları Görmeden Gine Biz Birlik Ve Beraberlik İçinde Kapatmalıyız.

Ayrıca *666* ver msn adresini bana anlamadığın yeri sana uzun uzun anlatıyım.ben tüm yazdığım konuların arkasındayım.

xxxaragonxxx

Yeni üye
11 Kas 2008
5
0
arkadasa bole bi konu actıgı icin onceden tesekkur ediyorum.Bence terör dagda terörist vurmayla bitmez once adamların ekonomisini cokerteceksin bence.

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
ekonomiden önce baş temsilcilerini imha etcen adamlar mecliste sokakta imralıda fransada almanyada yunanistanda hollandada dağda kuzey ırakta her yerde ilk önce elebaşlarını çöketcen ki sonra o 50-60 çapulcuya sıra gelsin

evcil123

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
429
0
Ms-Dos

neyse uzatmayayım
Türkiye Türklerindir.
ve hep öyle kalacak.....

Che kırması derken ne demek istiyorsun açıkca söylede bilelim ?
Türkeş kırması ;)
Hoşuna gitmediğine eminim...
Benim yolum Devrim yoludur.
Benim yolum Atatürk'ün yoludur.Öteside boştur.
Ben has bir türküm.Ama türkiye türklerin degildir.
Türkiye çerkezlerin,lazların,ermenilerin,kürtlerin ülkesidir.
Kurtuluş savaşını sadece türkler mi yaptı sanıyorsun ? Hayır.
Biz bu etkin kökenli gruplarla birlikte bir Türkiye oluşturuyoruz.
Ha Atatürk'e gelince.Atatürk çerkenizi,ermenisini,lazını,kürdünü sevmemiş olsaydı zamanında kökünü kazırdı merak etme...

Söylicek bir şey kalmadı demagoji içerisine girdik.Bu son mesajımdır ;)
Kimi kırdıysam,kızdırdıysam özür dilerim...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

evcil123

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
429
0
Ms-Dos
ekonomiden önce baş temsilcilerini imha etcen adamlar mecliste sokakta imralıda fransada almanyada yunanistanda hollandada dağda kuzey ırakta her yerde ilk önce elebaşlarını çöketcen ki sonra o 50-60 çapulcuya sıra gelsin

Evet haklısın ama işte olmuyor ki.Kuzey ıraga girsek amerika bize durr ! diyor.Bir şey yapamıyoruz çünkü ekonomimiz amerikanın elinde öyle degil mi ?

Aha partizana diyorlardı o terörist vs.vs. aynı masaya oturdular ama bu ne demek oluyor ? Adam ne diyor biliyormusun pkklılar evlerine dönsü hapse degil yani ?

Biz bu ülkeyi bölemedik hadi gidelim evlerimize bidahaki fırsatı kolluyalım...
Evet aynen böyle...

Öyle bir kıskaç altındayız ki ne yapsak olmuyor çok güzel bir ata sözü var...

"Yukarı tükürsem bıyık aşşagı tükürsem sakal"

İşte aynı bizim hesap :)

kaplan657

Yeni üye
31 Ara 2008
2
0
YAZMIŞINIZ BİZ TÜRKÜZ BENDE TÜRK GAZİ SİYİM KİME SÖLEDİYSEM O BU SİTEYİ KAPATTIRAMADIM HADİ BUYRUN KURTLAR SOFRASINA DELİKANLI VARMI ARANIZDA SİTEYİ İLGİLİ MÜRACATLARA ŞİKAYET EDİCEK YADA HACKLEYEBİLECEK HİÇ SANMIYORUM AMA NEYSE Bİ ŞANSIMI DENEDİM.

BU ARADA YAZIYI YAZAN ARKADAS EMEGİNE SAĞLIKTA İLK ÖNCE SİTELERİ HACK LEYİN ONLAR BİZİM KÖRPE BEYİNLİ EVLATLARIMIZINDA BEYİNLERİNİ YIKAMASINLAR...

http://www.facebook.com/group.php?gid=8632360126
BURDAN BULDUM
http://www.hezaciwanan.com/index.html
SANIRIM PKK SİTESİ... İLGİLİ MERCİHTEKİ ARKADAŞLARA DUYRULUR...

kap_hack

Yeni üye
31 Ara 2008
16
0
evet hakılsın arkadailar sıze zahmet bır ilgilenı verın şu sıteyle içerığıne şöyle bır göz attımda ...bıze ters bır durum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.