Ters Yüzen Balık

vicdum

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
579
0
Deepcity
Merhaba THT Ailesi,Dün Akşam Akvaryumuma Baktığımda Bir Tane Balığımı Göremedim.Bugün Baktım Kayanın Arkasındaydı Tersti İlk Önce Öldu Zannettim Ama Yüzgeçlerini Çırptı.Sıkıştı Heralde Dedim Çıkarttım Ordan,Dönüp Yüzmeye Başladı.Akvaryumun Arkasına Çubuğu Bıraktım Bir Baktım Gene Ters Dönmüş.Akvaryumu Olan Arkadaşlar Sizce Bu Normalmi Ne Biri Açıklasın :)

Resimler

o3yXnk.jpg

d3Mv4V.jpg

OAavJQ.jpg

vicdum

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
579
0
Deepcity

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Umarım ölmez o kadar büyütmüştüm.Bir Akrabamızında balığı vardı oda ters yüzüyodu ölmüş ama yanına yeni balık alınınca kıskaçlıktan ölmüş :-D

arkadaşım eğer 2-3 gündür o şekilde yapıyorsa hayvan kabız çok kuru yem yediğinden dolayı.
fazla yem verme balığa ve suyunu derhal değiştir 1 saat kadar bekle düzelmesi lazım

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Benimde balığım vardı balıklar ölmeye yakın ters dönüyorlar :D Şimdiden başın sağolsun

Overlords

Üye
4 Eki 2015
59
0
Nefes almaya çalışıyor oksijen kesesi şişmiş suyunu sürekli değiştirmelisin yoksa ölecektir

vicdum

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
579
0
Deepcity
arkadaşım eğer 2-3 gündür o şekilde yapıyorsa hayvan kabız çok kuru yem yediğinden dolayı.
fazla yem verme balığa ve suyunu derhal değiştir 1 saat kadar bekle düzelmesi lazım

İki Üç Günden Fazla Ama Bu Kadar Çok Ters Durmuyordu Cama Tılattığımda Kaçıyordu En Azından

bence biran önce arkadaş istiyor :)

Onun Dışında 2 Tane Daha Balık Var Koca Akvaryuma Bir Balık Yakışmaz :)

Nefes almaya çalışıyor oksijen kesesi şişmiş suyunu sürekli değiştirmelisin yoksa ölecektir

Bilgi İçin Sağol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.