[TERTEMİZ] İnstagram Şifresiz Beğeni Scripti // Yeni Tema 🔧

fruedfetih

Üye
15 Eyl 2018
191
0
🎅 Merhaba Dostlar Ben FruedFetih , Bugün Sizlere Kaliteli Bir İnstagram Şifresiz Beğeni Scriptini Sunacağım. Aşşağıda Script Hakkında Bütün Bilgiler Bulunmaktadır

8aQl9d.png

1- Beğeniler Toplam 15 Civarı Siteden Çekiliyor , Sunucular Yoğun ve Venro Artık Çalışmadığı İçin Apileri Değiştirmeniz Daha Sağlıklı Olacaktır.
2- Emeğe Saygı Olarak Footer Kısmını Kaldırmazsanız Mutlu Olurum
3- Ferah Tasarımı Var , Kullanıcıları Sitedeyken Rahatsız Etmez

🔧 Scriptten 1 Adet Resim Ekledim Alt Kısımları Cidden Çok İyi Tasarlandı Fazla Resim Eklemek İstemiyorum İndirip Bir Göz Atın - Ve Arkadaşlar Yorum Atmayı Unutmayın Sizin Görüşleriniz Benim Kendimi Geliştirmem için Çok Önemli Seviliyorsunuz Daha Çok Script Gelecek. 🔧
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

oX9Anq.png

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

zjYm2g.png

HEMEN İNDİR 🎅

DEMO 🎅

VİRUS TOTAL 🎅

╔/═════๑ஜ۩۞۩ஜ๑═════\╗
KURULUM
1- Tüm Dosyaları indirin.
2- Hostinginize, sunucunuzun public_html'sine atın.
3- "Baglanti.Php" Dosyasındaki Apileri Güncelleyin (İsteğe-Bağlı)
4- Kurulum Bitmiştir İyi Kullanımlar

╚\═════๑ஜ۩۞۩ஜ๑═════/╝

Moderatör tarafında düzenlendi:

fruedfetih

Üye
15 Eyl 2018
191
0
Apiler Elbette Mevcut , Fakat Piyasadaki Apiler Berbat Durumda Maalesef Atmamaya Başladılar. Bu Yüzden Kendi Apinizi Eklemeniz Rica Olunur Ama Eklemezseniz ise Atar Ama Sayılı Miktarda ve Yavaş Atar.

DNG

Üye
15 Eyl 2018
64
0
Düsseldorf
Tasarım Çok İyi Arkadaşlar İndirebilirsiniz

Birde Müşteri Yorumları Yeri Hoşuma Gitti :D Emeğine Sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

fruedfetih

Üye
15 Eyl 2018
191
0
APİ Koysan Efsane Olurdu

Dostum Apiler Zaten Ekli 15 Adet Api Var Fakat Piyasada Atan Bir Beğeni Sitesi Kalmadı Rus Falan Apiler Belirsiz bir Nedenle Çalışmamaya Başladı Düzelene Kadar Diyorum , Kendi Apiniz Varsa Api Buyduysanız Kullanın Diye. THT'de Api Paylaşımı Yapacağım Şu İşler Hallolsa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.