Teşekkür Edenlere Özel Tasarım 2 | sakaryalite

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,097
6,212
[C*]
Kutalp iwolfsshd Xenoq 'ALTAY Ernoylmz blackcoder0755 Dum4nisT XEmareX xOkanx Sontigin Mamilost Dogacantr ogulcanla M3m0ry HydraThalles RooTGHoST 16player16 Jettax Mets -FOX- Burak Walker WM06 Konce Huseyin Dkc 'Gladyo AngelRayt ANTROPİ @M4K4R Medinelii Slovera02 HACKERTHT

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin..
Son üç konuma teşekkür eden dostlarıma böyle bir çalışma yapmak istedim..Bir önceki bu şekilde açmış olduğum konu patlama olmuştu,yine aynı şekilde açtım..Aşağıda diğerlerine gıyaben tasarımları bulunan 3 kişi (Ernoylmz,M3m0ry,Konce) son tasarımlara teşekkür edenler arasından yaptığım çalışmalarda çekilişle kazananlardır..
Diğer arkadaşlar aşağıda ismini bulup tıklasın,tasarımları orada bulunuyor..
(Sayfa kasmasın diye öyle yaptım ama yine kasacak galiba:trl)
HACKERTHT hocam siz yaşlısınız siz aramakla uğraşmayın diye buraya koydum:)

Tasarım aslında Ernoylmz nickli üyeye yapılmıştır,o yüzden PSD dosyasını ilk açtığınızda onun nickiniyle karşılaşabilirsiniz..

Umarım hepinizin hoşuna gider..
Güle Güle kullanın

Not: ''Bana da yapar mısın?'' Diyecek arkadaşlar için aşağıda çalışmanın PSD hali bulunmaktadır..Ayrıca PSD dosyasında 3 grup efekt bulunuyor,çoğu tasarımda şuan aktif değil,farklı renk seçenekleri de var,siz nasıl hoşunuza giderse o şekilde editleyebilirsiniz..

Kutalp iwolfsshd Xenoq 'ALTAY Ernoylmz blackcoder0755 Dum4nisT XEmareX xOkanx Sontigin Mamilost Dogacantr ogulcanla M3m0ry HydraThalles RooTGHoST 16player16 Jettax Mets -FOX- Burak Walker WM06 Konce Huseyin Dkc 'Gladyo AngelRayt ANTROPİ M4K4R Medinelii Slovera02 HACKERTHT

Tasarım Arkaplanı

PSD Link
https://mega.nz/#!ewAQWCDD!_0Qq5vqmXXwXjpkut8svkArczigrgAOX5oqWcVuHYiU

Yazı Fontu Adı:Tele-Marines
Tıklayarak direk indirebilirsiniz..

VirüsTotal
Sonuç: 0/55
https://www.virustotal.com/#/file/2...5a39512eb133430d971f558dcbdbd839776/detection

Son düzenleme:

XEmareX

Uzman üye
19 May 2018
1,400
1
Amerika
sakaryalite diye yazılır Adamın Karekökü diye okunur. Ellerin dert görmesin seviliyorsun çok teşekkürler <3

xOkanx

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
467
1
ellerine sağlık Dostum.

BU arada alıntıyı kaldırdım :)

Son düzenleme:

ogulcanla

Üye
4 Haz 2013
67
0
merhaba

@Kutalp @iwolfsshd Xenoq @'ALTAY @Ernoylmz @blackcoder0755 @Dum4nisT XEmareX xOkanx Sontigin @Mamilost @Dogacantr @ogulcanla @M3m0ry @HydraThalles @RooTGHoST @16player16 @Jettax @Mets @-FOX- @Burak Walker WM06 @Konce @Huseyin Dkc @'Gladyo @AngelRayt @ANTROPİ @M4K4R @Medinelii @Slovera02 @HACKERTHT

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin..
Son üç konuma teşekkür eden dostlarıma böyle bir çalışma yapmak istedim..Bir önceki bu şekilde açmış olduğum konu patlama olmuştu,yine aynı şekilde açtım..Aşağıda diğerlerine gıyaben tasarımları bulunan 3 kişi (Ernoylmz,M3m0ry,Konce) son tasarımlara teşekkür edenler arasından yaptığım çalışmalarda çekilişle kazananlardır..
Diğer arkadaşlar aşağıda ismini bulup tıklasın,tasarımları orada bulunuyor..
(Sayfa kasmasın diye öyle yaptım ama yine kasacak galiba:trl)
HACKERTHT hocam siz yaşlısınız siz aramakla uğraşmayın diye buraya koydum:)

Tasarım aslında Ernoylmz nickli üyeye yapılmıştır,o yüzden PSD dosyasını ilk açtığınızda onun nickiniyle karşılaşabilirsiniz..

Umarım hepinizin hoşuna gider..
Güle Güle kullanın

Not: ''Bana da yapar mısın?'' Diyecek arkadaşlar için aşağıda çalışmanın PSD hali bulunmaktadır..Ayrıca PSD dosyasında 3 grup efekt bulunuyor,çoğu tasarımda şuan aktif değil,farklı renk seçenekleri de var,siz nasıl hoşunuza giderse o şekilde editleyebilirsiniz..

Kutalp iwolfsshd Xenoq 'ALTAY Ernoylmz blackcoder0755 Dum4nisT XEmareX xOkanx Sontigin Mamilost Dogacantr ogulcanla M3m0ry HydraThalles RooTGHoST 16player16 Jettax Mets -FOX- Burak Walker WM06 Konce Huseyin Dkc 'Gladyo AngelRayt ANTROPİ M4K4R Medinelii Slovera02 HACKERTHT

Tasarım Arkaplanı

PSD Link
https://mega.nz/#!ewAQWCDD!_0Qq5vqmXXwXjpkut8svkArczigrgAOX5oqWcVuHYiU

Yazı Fontu Adı:Tele-Marines
Tıklayarak direk indirebilirsiniz..

VirüsTotal
Sonuç: 0/55
https://www.virustotal.com/#/file/2...5a39512eb133430d971f558dcbdbd839776/detection

kardeşim eline koluna sağlık eyvallah çok teşekkür ederim

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,097
6,212
[C*]
Önemli değil arkadaşlar..
Konuyu komple alıntı yapan arkadaşlar sizden ricam mesajlarınızdan alıntıyı kaldırın, sayfayı boşa işgal etmesin..
ogulcanla
xOkanx

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
mention ile ilgili bir sorun var sanırım. Bildirim gelmedi bana.

Ellerine sağlık sakarya her zamanki gibi çok müthiş bir tasarım olmuş.:) Ellerin dert görmesin...

sakaryalite

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.