Teşekkürler THT...

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Öncelikle esselamün aleyküm dostlar. Yıllardır bu işin içindeyim, üyesi olduğum bir çok forum var, bir çok forumda sayısız yapmış olduğum görevler var. Ama şöyle dönüp bakıyorum da geriye, hiçbir forum THT kadar keyif vermemiş bana. Hiçbir forumu düzenli bir şekilde takip etmemişim. Hiçbir forumda konu sayım 5'i aşmamış. Bunun farkına biraz önce vardım. Sonra da neden böyle oldu acaba diye düşündüm ancak cevap bulamadım. Bir de sizlere sorayım dedim. Acaba neden böyle oldu???
TEŞEKKÜRLER THT...

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
A.s hocam seviyeli ve tecrübeli insanlarla beraber çalışmak insana herzaman daha çok zevk verir ve hiç bir şey ilkler gibi olmaz umarım daim olur ve alnınızın teriyle bir çok işe daha imza atarsınız :)

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Kardeim ben burdayım 2 aydır teşekkür ediyorum THT ye fakat Benle ne sorunları olduğunu çözemedim bana haksızlık yapıp duruyorlar! :RpS_thumbdn: yönetimin zaten bana bir yardımı bile dokunmadı.

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
Kardeim ben burdayım 2 aydır teşekkür ediyorum THT ye fakat Benle ne sorunları olduğunu çözemedim bana haksızlık yapıp duruyorlar! :RpS_thumbdn: yönetimin zaten bana bir yardımı bile dokunmadı.

Bende yönetim üyesiyim yardım istedinizmi benden hayır genelleme konusmayın kimden yardım isterseniz isteyin kayıtsız şartsız karşılıksız yerine getiririz forumu özel kılan ise yönetimde memurlar askerler ve birçok kişilikli deneyimli insanlar var forumda duzen var biz elimizden geleni yapıyoruz takdir sizin.

ardaiynem

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
716
1

Bende yönetim üyesiyim yardım istedinizmi benden hayır genelleme konusmayın kimden yardım isterseniz isteyin kayıtsız şartsız karşılıksız yerine getiririz forumu özel kılan ise yönetimde memurlar askerler ve birçok kişilikli deneyimli insanlar var forumda duzen var biz elimizden geleni yapıyoruz takdir sizin.

Ve Herakles Noktayı Koyar. :jeerat

colibari

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
600
0
##BURSA##
NE DEDİ anlamadım valla başını okudum sonunu unuttum ne demek istemiş biri açıklaya bilirmi bir veda mesajımıydı bu :d

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Değerli yorumlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum dostlar. İnşallah devamlı ve yararlı olurum.
"colibari" kardeşim. Anlama ya da algılama sorunu yaşıyorsan eğer bi doktora gözükmeni tavsiye ederim :) zira bu kadar insan anlayarak yorum yapıyorsa sorun onlarda değil sendedir... ;)

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
8
-29. Galaksi
Şimdi bu konuya buradan gidip gidip gelen bir mod. olarak cevap yazmak isterdim de sanırım uzun olur :)

Kısacası şu burada gerçekten ortam çok farklı her karakterden isnsan mevcut ve kuralları sayesinde seviyesizlere yer yok :) aynı zamanda 700.000 küsur üye ile ilgilenmekten bıkmayan iyi bir yönetim kadrosu var daha ne gerekir

:)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Şimdi bu konuya buradan gidip gidip gelen bir mod. olarak cevap yazmak isterdim de sanırım uzun olur :)

Kısacası şu burada gerçekten ortam çok farklı her karakterden isnsan mevcut ve kuralları sayesinde seviyesizlere yer yok :) aynı zamanda 700.000 küsur üye ile ilgilenmekten bıkmayan iyi bir yönetim kadrosu var daha ne gerekir

:)

Sanırım en mantıklı cevap bu oldu :) Teşekkürler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.