Tesla Clinic Hacked

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
Bro hacklediğine dair bir kanıt gösterirmisin özelden siteye baktığım zaman hiç bişi göremiyorum 404 yazıyor bir yerde sadece o kadar tesla sahibi olmadığım içinde clinic kullanımına vesaire bakmadığım telefon hatlarınıda hacklediğini düşünmüyorum zaten bu arada yazdığımı yanlış anlama ben senin yaptığını yapamam açık söyliyim bir de böyle popüler bir yeri hacklesen ünlü olursun hem ülkemizde hemde dünyada illaki haber yayınlanır

THT|Cobra

Katılımcı Üye
12 Mar 2021
367
240
Sen Nerde İstersen Ordayım
Bro hacklediğine dair bir kanıt gösterirmisin özelden siteye baktığım zaman hiç bişi göremiyorum 404 yazıyor bir yerde sadece o kadar tesla sahibi olmadığım içinde clinic kullanımına vesaire bakmadığım telefon hatlarınıda hacklediğini düşünmüyorum zaten bu arada yazdığımı yanlış anlama ben senin yaptığını yapamam açık söyliyim bir de böyle popüler bir yeri hacklesen ünlü olursun hem ülkemizde hemde dünyada illaki haber yayınlanır
dostum bilmediğin şeyler var!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.