The Arrivals - GELENLER !!! MuTLaKA İZLE VE AÇ GÖZÜNÜ !!!

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
Bu paylaşımı dikkatle izlemenizi istiyorum gözünüzdeki perdeyi bir nevi kaldıracaktır bu filmler..Ufak bi açıklama yapalım

...:::::HAKKINDA:::..

Noreagaaa ve Achernahr takma adlı iki araştırmacının, Hashemsfilms,
Kur’an-ı Kerim, İncil ve Tevrat’tan ilham alarak yaptığı dünya dinlerindeki
Anti-Christ, Deccal, İmam Mehdi ve İsa’nın ikinci gelişi gibi konuları içeren
“The Arrivals” dizisinin Türkçe altyazılı halidir.
İnsanların Gerçekleri Duyması için Elimizden Geleni Sizlere Sunmaya ve Açıklamaya Çalışacağız...
The arrivals (gelenler) ev yapimi bir uretim olarak ise basladi.. film bu perspektif temelinde yapildi.. bunu hazirlayan arkadaslarin filmi yaparken niyetleri daima temiz (saf) ve hür olmustur..
1- dunyayi uyandir..
2-Sistemin kölesi olmakdan vazgeç
2- insanlik icin iyi seyler yap..
3- gercekleri daha derinden paylas..
4- karsilikli guven cercevesinde saygi …ve diyalogu, ortak zeminde yayginlastir..
uyandirma projesini destekleyen ve onun evrensel bir hareketin buyuk bir parcasi olmasini saglayan herkese tesekkurler..

-GELENLER 1.BÖLÜM -

Son düzenleme:

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Gelenler'i kaç kez izledim bilemiyorum harika birşey :) İzlemeden önce cahil gibiymişim...
İlluminati ve masonluğun satanizmin kollarını nasıl oyun için oyun çevirdiklerini , insanları nasıl kandırdıklarını görmek adına yapılmış en harika belgesel...
Komplo olmayacak şekilde kanıtlarla sunulması çok güzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.