The Crew 2 Direksiyon Sorunu

HNB879196

Katılımcı Üye
11 Haz 2016
257
2
İstanbul
Forza horizon 5, Assetto Corsa, ETS2, BeamNG vs tüm oyunlarda hiç bir problem yaşamıyorum. Hatta FPS oyunlarda bile çalışıyor. Ama The Crew 2 de direksiyon çalışmıyor pedallar dahil. Tuş ayarları yaparken direksiyon tuşları çalışıyor. Fakat direksiyon çevirdiğimde görmüyor.

Son düzenleme:

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
114
The Crew 2 oyununda g29 vitesli direksiyon setim çalışmıyor. Sebebini veya çözümünü bilen var mı?
Merhabalar.
Bilgisayar yönetiminden bakarmısınız sürücüyü hiç görmüyor mu yoksa görüyormu.
Driveri yüklü mü ?
Sorun tam olarak ne onu da yazarsanız sevinirim ışıkları vs yanıyormu yoksa tam problem ney onu anlamamız lazzım.

İyi forumlar saygılar.

HNB879196

Katılımcı Üye
11 Haz 2016
257
2
İstanbul
Merhabalar;

G29'un yazılımını kurdunuz mu? Kurmadıysanız kurup yapılması gereken ayarlar varsa yapıp tekrar dener misiniz?

Şöyle düzeltiyim, Forza horizon 5, Assetto Corsa, ETS2, BeamNG vs tüm oyunlarda hiç bir problem yaşamıyorum. Hatta FPS oyunlarda bile çalışıyor. Ama The Crew 2 de direksiyon çalışmıyor pedallar dahil. Tuş ayarları yaparken direksiyon tuşları çalışıyor. Fakat direksiyon çevirdiğimde görmüyor.

Merhabalar.
Bilgisayar yönetiminden bakarmısınız sürücüyü hiç görmüyor mu yoksa görüyormu.
Driveri yüklü mü ?
Sorun tam olarak ne onu da yazarsanız sevinirim ışıkları vs yanıyormu yoksa tam problem ney onu anlamamız lazzım.

İyi forumlar saygılar.
Şöyle düzeltiyim, Forza horizon 5, Assetto Corsa, ETS2, BeamNG vs tüm oyunlarda hiç bir problem yaşamıyorum. Hatta FPS oyunlarda bile çalışıyor. Ama The Crew 2 de direksiyon çalışmıyor pedallar dahil. Tuş ayarları yaparken direksiyon tuşları çalışıyor. Fakat direksiyon çevirdiğimde görmüyor.

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
114
Merhabalar.
Joistik ayarlarından yönlendirme butonlarını değiştirin.
İyi forumlar saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.