The Illegal 1.00 Ön Tanıtım | İndirme Linki İçerde...

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Herkese Selamlar ! Demo Versiyonunu Sizlere Sunmuş Olduğum Oyunumuz The Illegal 1.00 Ön Tanıtımı Çıktı !
Bu Versiyonda Neler Mi Var ?
-Grafikler İyileştirildi
-Ana Menü İyileştirildi
-Tema İyileştirildi
-Bakiye Göstergesi Eklendi
-Gelen Ek İş Teklifleri Eklendi

Bilgiler
Yapımcı:AlphaTech (Katılmak İçin Ö.M)
Kullanılan Dil:Visual Basic 6.0
Dil:Türkçe
Boyut:1 MB

Resim (Ana Menü)
AgkXMQ.jpg

Not
Oyunun Yeni Özelliklerinden Bir Tanesini Daha Görmek İçin Uyuşturucu / M4A1 Seçme Bölümünde M4A1 İ De Seçin Ve Ek İş Teklifi Alacaksınız.Orada Ek İş Tekliflerini De Tanımış Olursunuz.Seçim Sizin.

İndirme Linki:Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

VirüsTotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...68ce10cbeb0a1d1ad574128e/analysis/1445765276/

Yorumlarınızı,İyi Veya Kötü Olmak Üzere Eleştirilerinizi Bekliyorum.
Dipnot:Lütfen Eksikleri Bildirin Ki Daha İyi Bir Kalite İçin Onları Düzeltelim.

Son düzenleme:

Purpolesse

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
741
0
Antalya
Yine çok iyi, yine çok güzel :D Bu tür oyunları yapmaya devam etmelisin çok zevkli oluyor oynadıgım 3d oyunlardan daha zevkli eline emegine saglık.

erayk61

Üye
22 Haz 2015
246
0
Kardeşim bukadar kısayken paylaşma bence biraz daha yaptıktan sonra paylaşsan daha iyi olur +1 +2 özellik ekleyip paylaşma biraz daha tamamla oyunu 20 sanıyede bitiyor oyun

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Kardeşim bukadar kısayken paylaşma bence biraz daha yaptıktan sonra paylaşsan daha iyi olur +1 +2 özellik ekleyip paylaşma biraz daha tamamla oyunu 20 sanıyede bitiyor oyun

Dostum metini okumadin oyunun sonudaki sanirim.Ön tanitim diyor yani yeni gelen ozellikleri tanitiyor bu versiyon

emrecik09

Yeni üye
1 Ocak 2012
28
0
Ellerinize sağlık hocam öncelikle. Yeni versiyon için önerilerim.
-Yeni açılan formların isimlerini düzeltin(Form7 Form8 filan yazıyor title larda)
-Yeni açılan formların başlangıç yerlerini ekranın tam ortası olarak belirleyin.
-Bence 10 tane form açmak gerine daha az form açarak groupBox içine veya panel içine alın
Hem groupbox.left +=1 gibi komutlarla timer ekleyerek efektif geçişler yapabilirsin.
-Grafikler konusunda daha yaratıcı olabilirsin bence dostum başarılar ;)

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Ellerinize sağlık hocam öncelikle. Yeni versiyon için önerilerim.
-Yeni açılan formların isimlerini düzeltin(Form7 Form8 filan yazıyor title larda)
-Yeni açılan formların başlangıç yerlerini ekranın tam ortası olarak belirleyin.
-Bence 10 tane form açmak gerine daha az form açarak groupBox içine veya panel içine alın
Hem groupbox.left +=1 gibi komutlarla timer ekleyerek efektif geçişler yapabilirsin.
-Grafikler konusunda daha yaratıcı olabilirsin bence dostum başarılar ;)

teşekkürler hocam hepsini değerlendiricem :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.