@TheNeferian Hediye Logo Tasarımı

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
849
1,147
Sanal
@TheNeferian Hediye Logo Tasarımı
Yorumlarınızı Bekliyorum.
sembol
qi712d4.png

yapılış
qg26224.png

imzalı
pqxefde.png

imzasız tasarımlar kendisine gönderilmiştir.

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Gayet güzel olmuş dostum imzanda yamukluk var düzeltsen güzel görünür ama logo güzel tebrikler

M3RH4B4

Katılımcı Üye
27 Nis 2020
383
211
DATACI
Hocam bizede bekleriz yani. Artık milli piyango gibi şansım ne kadar yüksek olursa bize gelmez sanırım .)

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
849
1,147
Sanal
Gayet güzel olmuş dostum imzanda yamukluk var düzeltsen güzel görünür ama logo güzel tebrikler
emeğinize sağlık
Elinize emeğinize sağlık. :)

Onlar ; Görünmeyen Kahramanlar...
Hocam bizede bekleriz yani. Artık milli piyango gibi şansım ne kadar yüksek olursa bize gelmez sanırım .)
Ellerine sağlık,güzel olmuş.
eline sağlık kanka
Sağolun dostlarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.