tht 2. çalışmam

BoSKoY

Üye
8 Ağu 2012
57
0
27
antalya
tb9hp.jpg

tbbb8.jpg

görüşlerinizi bekliyom :)

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
kısa sürmesi önemli değil.Uzun sürsün.Az yap tam yap ;) KaraLeke nin bana tavsiyelerinden biri.Bence senin için de geçerli ;)
Eğer sağdaki azrail seninse güzel ama değilse.Biraz basit kalmış ;)

//EDİT. İkinciyi yeni gördüm.Güzel ama Türk Hack Team yazısı dağınık olmuş

BoSKoY

Üye
8 Ağu 2012
57
0
27
antalya
turk hack team yazısını bilerek dağınık yaptım ( yorumlar için teşekkürler) bide eleştiriler lazım bana :D hevesi kırılcak diye söylemeyenler oluyor asıl bole soylemeyince yapasım gelmiyor :)
deneyimsizdenek azraili brush ile yaptım yani benim değil :(
tavsiyelerinize de dikkat ediyom ama eğitim videosu falan varsa bu konularla ilgili çok bilgim yok daha fazla bilgi lazım bana :D

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
arkdaşaım çalışman güzel ona lafım yok ama çalışmalarında az da olsa THT yı acıklayıcı bi şeylerin olması gerekiyor

BoSKoY

Üye
8 Ağu 2012
57
0
27
antalya
hellscream nasıl bi açıklıktan bahsediyorsun ?

4fear üzgünüm aga ama senden değil :) indirdiğimde toplu font indiriyom 5.976 tane fontum var 4 farklı partta indirdim :)

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
2
Herkes Kusura Bakmasın Ama O 2. Resiminde Pizamp Yani Hazır Sİte Yazılmış Bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.