THT 3 Wallpaper..

Z E R O N

Üye
17 Nis 2014
118
0
S.a 3 calismada benden gelsin, grafikle pek alakam yok ama yinede denedim :) Olumlu/olumsuz yorumlarinizi esirgemeyin..

124inia.jpg

6sxoy8.jpg

2mq4uon.jpg

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Herkes 1. si hoş demiş, neden?

Çünkü daha sade, daha az gözü yoruyor. :)

:D Banada nedense birincisi daha iyi geldi.

Z E R O N

Üye
17 Nis 2014
118
0
elline saglık 1.si hoş ama digerleri biraz sönük kalmış :)

Eyvl tenekem ugrasicaz :)

Hepsi Birbirinden Güzel ,
- Ellerine Saglık :)

Sagolasin kardesim benim :)

Herkes 1. si hoş demiş, neden?

Çünkü daha sade, daha az gözü yoruyor. :)

:D Banada nedense birincisi daha iyi geldi.

Cafcafli degil dimi ondandir halbuki en az onunla ugrasmistim demek ki az ugrasmak daha guzel sonuclar veriyor :D

ReaLXj96 Hacker

Yeni üye
19 Nis 2014
24
0
1. çalışmayı hangi programla yaptın kardeş bide yani nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum anlatıcı bir konu var ise alıntı - link verebilirminiz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.