THT 3D çalışamam

hsaka

Uzman üye
10 Eyl 2012
1,306
0
bu forumda öğrendim 3d çalışmasını ve ilk meyvem

herkese teşekkürler

dnuwq.jpg

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Kardeşim basit hataların var ama yaptıkça düzelecektir buna eminim :) Güzel olmuş. Uğraşıyorsun bunuda görüyorum:) ellerine ve emeğine sağlık devamı umarım gelir :)

hsaka

Uzman üye
10 Eyl 2012
1,306
0
Kardeşim basit hataların var ama yaptıkça düzelecektir buna eminim :) Güzel olmuş. Uğraşıyorsun bunuda görüyorum:) ellerine ve emeğine sağlık devamı umarım gelir :)

teşekkürler hatalarımı söyle kardeş ona göre düzeltmeye çalışayım tekrar teşekkürler

Ellerine Sağlık...

teşekkürler

İlerliyecek ilerliyecek, ellerine sağlık.

teşekkür ederim liderim THT sayesinde öğrendim photoshop'u :)

ßY_JoK€R;2948473' Alıntı:
gerçekten başarılı olmuş eline sağlık

teşekkür ederim kardeşim

güzeeeel olmuş ellerine saglık kardeşşş

teşekkürler kardeşim

teşekkürler

Gzl olmuş ellerine sağlık:)

teşekkürler

hoş olmuş fakat renkli daha iyi olurdu

teşekkürler

Eline sağlık kardeşim.

teşekkürler

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Kardeşim aslında hata da sayılmaz ama THT nin 3d si biraz belirsiz olmuş. Ve yazı üzerinde sanırsam bozulmalar var yani gözüme biraz garip geldi. Galiba çalışmayı büyük yapıp küçültmüşşsün ya da tam tersi :) ama başta dediğim gibi bunlar ufak şeyler bende de oluyor bu bozulmalar bazen. Yaptıkça düzelecektir dediğim gibi. Başarılarının devamını dilerim.

hsaka

Uzman üye
10 Eyl 2012
1,306
0
Kardeşim aslında hata da sayılmaz ama THT nin 3d si biraz belirsiz olmuş. Ve yazı üzerinde sanırsam bozulmalar var yani gözüme biraz garip geldi. Galiba çalışmayı büyük yapıp küçültmüşşsün ya da tam tersi :) ama başta dediğim gibi bunlar ufak şeyler bende de oluyor bu bozulmalar bazen. Yaptıkça düzelecektir dediğim gibi. Başarılarının devamını dilerim.

anladım evet foto küçüktü büyülttüm ondan bozulma oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.