THT 3D denemeleri.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
1'inci C4D ile yaptım dün indirdim bu gün ilk defa kullanıyorum gayet sağlam bir program :)

2'inciyide ps ile yaptım 3d özelliği format atınca çalıştı ancak 12 dk sürdü renderi o yüzden bazı özelliklerini çıkarttım böyle oldu :)

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

REWgno.jpg

kZqMOv.jpg

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Cinema 4D çok güzel bir program kendini geliştirirsen iyi çalışmalar çıkartabilirsin.
Ben beğendim ellerine sağlık :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Eline sağlık çok hoş olmuşlar.

Eyvallah sağol :)

Ellerinize sağlık gölgelendirme biraz daha iyi olsa daha güzel olacak :)

bir daha kine gölgeyi daha iyi yapacağım bu ilk çalışmam o kadar da olur canım ya :)

Cinema 4D çok güzel bir program kendini geliştirirsen iyi çalışmalar çıkartabilirsin.
Ben beğendim ellerine sağlık :)

Blender'da sağlam program ancak animasyonlarda çok donuyor umarım bu donmaz donmazsa daha çok çalışmamı göreceksiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.