THT Adminlerinin yetersizliği

DarkDaysss

Yeni üye
29 Kas 2022
30
12
Selam arkadaşlar ben Darkdays Bu gün sizlerle bir konu hakkında bilgilerimi aktarmak istiyorum evet bugünkü konumuz tht adminleri olacak bu konunun kaldırılacağını bilsem de düşüncelerimi paylaşmak istedim son zamanlarda forumda gezindiğim süre boyunca tht adminlerinin iş bilen insanları gereksiz sebepler yüzünden banladığı açık ve nettir hatta yakın zaman forumda bilgili kimse kalmadığı ve herkesi banladıklarını fark ettiler ve genel bir af verdiler ancak af vermeleri iş bilen insanların foruma geri dönmesini sağladığını söyleyemeyiz küfür eden biri anında ban yerken bazı kişilerin cc paylaşıp adminlerle maytap muhabbeti yapması formun ne kadar boş kaldığını ve adminlerin ne kadar yetersiz olduğunu çok güzel özetlemiştir zamanında emniyetin yetersiz kalması hakkında paylaşım yapılan bir yeri bu durumda görmek yeterince üzücü umarım Bi nebze adminlerin kendini sorulmasına yardımcı olmuşumdur

NOT:İşini hakkıyla yapan kimseye söylicek sözüm yoktur sözleri üstüne alınan kişiler zaten işini yapmayan kişilerdir

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
602
496
Selam arkadaşlar ben Darkdays Bu gün sizlerle bir konu hakkında bilgilerimi aktarmak istiyorum evet bugünkü konumuz tht adminleri olacak bu konunun kaldırılacağını bilsem de düşüncelerimi paylaşmak istedim son zamanlarda forumda gezindiğim süre boyunca tht adminlerinin iş bilen insanları gereksiz sebepler yüzünden banladığı açık ve nettir hatta yakın zaman forumda bilgili kimse kalmadığı ve herkesi banladıklarını fark ettiler ve genel bir af verdiler ancak af vermeleri iş bilen insanların foruma geri dönmesini sağladığını söyleyemeyiz küfür eden biri anında ban yerken bazı kişilerin cc paylaşıp adminlerle maytap muhabbeti yapması formun ne kadar boş kaldığını ve adminlerin ne kadar yetersiz olduğunu çok güzel özetlemiştir zamanında emniyetin yetersiz kalması hakkında paylaşım yapılan bir yeri bu durumda görmek yeterince üzücü umarım Bi nebze adminlerin kendini sorulmasına yardımcı olmuşumdur

NOT:İşini hakkıyla yapan kimseye söylicek sözüm yoktur sözleri üstüne alınan kişiler zaten işini yapmayan kişilerdir
bu yazıyı daha önce okumuştum kaldırılınca tekrar mı paylaştınız

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Öncelikli olarak, Herkesin görüşüne fikrine saygımız var,bunda şüphe olmasın.

Banlama meselesine gelirsek kimseyi durduk yere banlamıyoruz, evet olayın iç dış yönünü bilmediğiniz için size haksız yere banlıyoruz fikri gelebilir ancak olaylar öyle olmuyor bir kişi diğerine dm den birşey de yazabilir telegram'danda. CC olaylarına hiç taviz vermedik, vermeyiz.

Genel af kısmına gelirsek genel af yapmamızdaki amaç bu değil hatalarından pişman olan insanları foruma geri kazandırmaktadır. 1 sene sonra pişman olup döndüğünde yüzümüzü çevirmiyoruz.

İyi forumlar

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,331
338

Banlama meselesine gelirsek kimseyi durduk yere banlamıyoruz, evet olayın iç dış yönünü bilmediğiniz için size haksız yere banlıyoruz fikri gelebilir ancak olaylar öyle olmuyor bir kişi diğerine dm den birşey de yazabilir telegram'danda. CC olaylarına hiç taviz vermedik, vermeyiz.

Genel af kısmına gelirsek genel af yapmamızdaki amaç bu değil hatalarından pişman olan insanları foruma geri kazandırmaktadır. 1 sene sonra pişman olup döndüğünde yüzümüzü çevirmiyoruz.

İyi forumlar
Ben küfür ettim dakikasında ban yedim adam en az 15 tane cc konusu açtı banlamadiniz

Son düzenleme:

DarkDaysss

Yeni üye
29 Kas 2022
30
12

İyi forumlar
Bende herkesin düşüncesine saygı duyuyorum teşekkürler iyi forumlar

bu yazıyı daha önce okumuştum kaldırılınca tekrar mı paylaştınız
Evet

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.