tht ailesi için bir çalışma

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
tamam biliyorum kötü oldu
fakat anlatımak istenilen bir şey var (resme değilde içeriğe bakarsak sevinirim)

Mxd7w.jpg

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
redpower bişi sorabiliriyim ?
senin dediğin forumda aile varmı ben tahmin ediyorumki sizin forumda küfür yoğun vede insanlık kalmamış

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Açıkçası ben sadece aileyi öğrenmedim ben dürüstlüğü karşılıksız iyiliği ve daha birçok şeyi bu toplumda ailede öğrendim sağol tht sağolun tht ailesi :)

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
haklısın... köküne kadar haklısın amabir düşün 2012 den ber buradasın vede teşekkürlerin çok az kendimi...çok salak ezik gibbi hissediyorum vede düşünüyorum amayanlış analşılmayalım teşekkür için yazmadım amaverirseniz güzel olur

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
haklısın... köküne kadar haklısın amabir düşün 2012 den ber buradasın vede teşekkürlerin çok az kendimi...çok salak ezik gibbi hissediyorum vede düşünüyorum amayanlış analşılmayalım teşekkür için yazmadım amaverirseniz güzel olur

Kardeşim sende haklısın ama bu forumda millet kimsenin rübesine ve teşekkürüne bakmıyor :)

Herkez birbirine abicim krdeşim dosum babacanım gibi laflar kullanıyor kısıtlama yok herkes premium üye :)

hackersuccesfull

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
654
0
Graphic.exe
Çok istiyorsan teşekkürünü vereyim kardeş . Çalışmanda güzel ama istersen 2005'ten beri burda ol . Teşekkürü isteyerek değil saygınlığınla kazanmalısın. Sen ne kadar emek verirsen yardım edersen herkesin teşekkürü bol olur . İyi forumlar kardeşim ..

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
hepiniz çok haklısınız Suan kendimi çok saf hissediyorum Beni aydınlattıgınız için çok trşrkkürler iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.