Tht and Serdar COOL text Proje's

SeRDaR

Katılımcı Üye
19 Tem 2006
280
0
Arkadaslar CS6 yeni Basladım ve ilk calısmalarım Umarım Begenirsiniz!

Begenmenız degıl yorumlarınız onemlı!
Lutfen yorumsuz gecmeyın!

1020l.png
serdarandtht.png

unal13

Uzman üye
26 Haz 2007
1,157
0
Aşk Şehri Me
!!! UYARI !!!

Grafik Bölüm Kuralları 5. Madde Gereğince ;

Yaptığınız çalışmaların Boyutu Ekrandan Taşmamalıdır, Bunun İçin En Uygun Boyut 1024x768 dir . Ekrandan Taşan Görüntülü Çalışmalar Silinecektir.

Dikkatinize Sunarım...

Bundan Sonraki Çalışmalarınızda Bu Kurala Rivayet Etmeniz Dileğiyle İyi Çalışmalar...

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Bu seferlik kuralları okumayı unuttuğunuzu varsayarak hoşgörü gösterip konunuzu kitlemiyorum..
Lütfen kurallara riayet ediniz.

Çalışmalarınıza dönecek olursak.:
1. de brushlar havada kalmış, biraz koyulaştırılmalı.
Turkhackteam yazısı aşırı parlakta olsa uymuş çalışmaya.
2. çalışmanızdada dersi iyi uygulamışsınız, yalnız serdar yazısına bir şeyler katmamanız çalışmayı hafifletmiş.
Ellerinize sağlık.

SeRDaR

Katılımcı Üye
19 Tem 2006
280
0
Tesekkurler hepinizin dediklerini dikkate alacagım!

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Benim fikrime göre brushları çok yoğun kullanıyorsun. Benzer renkler ve sık sık. Buda biraz göz yoruyor. Mesela duman brush tek başına kullanılsaydı ve çzgiler olmasaydı daha sade ve güzel olabilirdi. Ama ilk çalışmalarınmış ellerine sağlık :) Kendini eminim geliştireceksin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.