THT~Android wifi modem ip vurmak hack byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.

ANDROID MODEM VURMA STREES HACK

Android kullanarak
Evde işde çarşida ve her yerde bağlı oldugunuz tüm internetleri kesebilirsiniz ve bunu tek bir uygulama ile yapabilirsiniz.
Cözümü ise sadece modemi resetlemektir.

Şahsım adına kullandığım ve kendime özel olarak geliştirdigim uygulamalarımdan birtanesi.

Ben Artık (Yoruldum)
Ben her bir uygulamamı sadece
Turkhackteam da yayınlamak icin yaptim başka hiç bir yerde paylaşmadım sadece siz kullanin diye yaptim.

Uygulamanın kişisel kaynak kodlarını veremem ve böyle basit böyle kolay temiz bir uygulama bulursaniz ben bu forumu bırakırım.

zztri hep der ya 1.000(bin) satır kod yazacagıma 1 saat düşünür 5 satıra bağlar yazarım.

Bu uygulamaya da laf söz eden olursa. Pes artık derim.

Yok size indirme linki
Önce bu emek verilen
Saatlerce çalışması yapilan
Günlerce projesine çalistiğim
Bu konulara
Önce saygını göster
Sonra senin için harcadigim emeklerime saatlerime deger ver
Ve sen sadece bunu yap
Ben senin ve sizler için uykusuz kalirim aklimin yettihi bilgimin oldugu kadar elimden ne geliyorsa sırf sen rahat rahat kullan diye ugrasir yaparim.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=bJRNAUbGass[/ame]

Çiçero

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heyguysbro01

Yeni üye
7 Ara 2019
47
5
Abi teşekkür ederiz herşey için eline emeğine sağlık çok iyi kalpli bir adamsin seni çok seviyorum amacım öğrenmek ve kul hakkı yiyenleri hacklemek.Allah senden razi olsun abi bu ulkenin sana ihtiyaci var seni kalpten yurekten seviyorum keske akrabam olsan c: ❤

21 Nis 2020
141
0
Çok güzel konuşmuşsun,haklısın bende denk geldiğim kadarıylar bunu gördüm. Ayrıca eline emeğine sağlık çok güzel bir çalışma :)

Son düzenleme:

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Ne kadar seni tanımasam da hep saygı duydum. Gerek Android Soru Cevap konun olsun gerek yaptığın uygulamalar olsun hep ilgimi çekti. Youtube kanalındaki videoları da izlemiştim. Ciddi anlamda saygı duyulası bir insansın. Android konusunda kendini geliştirmen bir kenara senelerce bu foruma emek vermişsin. Belki ailenle ilgilenmek yerine bu forum ile ilgilendin belki çok şey kaçırdın bu sürede ama yine de bağlı kalmışsın bu foruma. En çok saygı duyduğum şey ise bu oldu. Ellerine emeklerine sağlık bütün yaptığın uygulamalar için. Umarım artık hak ettiğin desteği verirler. İyi forumlar, kolay gelsin ^^

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
birader sen sıkma canını it ürür kervan yürür. Umarım hak ettiğinden fazlasını alırsın normal konuyu okur çıkardım emegine sağlık selametle kal

fantazik11

Yeni üye
20 Eki 2009
9
0
Bende uzun süredir bu forumda bulunmakta ve konularını çokça kez görmüşlüğüm olmuştur hocam. Bunca zamandır forum ve kendin için yaptığın uygulamalar insanların işine yaramış ve küçük veya büyük bir şeyler katmıştır. Sitem etmenizi haklı bulmakla beraber forumda sadece siz bu üzüntülü durumda değilsiniz. Çoğu konulara mesaj yazılmıyor. Umarım emeklerinizin karşılığını dilediğiniz gibi alırsınız. İyi forumlar.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
Ne kadar seni tanımasam da hep saygı duydum. Gerek Android Soru Cevap konun olsun gerek yaptığın uygulamalar olsun hep ilgimi çekti. Youtube kanalındaki videoları da izlemiştim. Ciddi anlamda saygı duyulası bir insansın. Android konusunda kendini geliştirmen bir kenara senelerce bu foruma emek vermişsin. Belki ailenle ilgilenmek yerine bu forum ile ilgilendin belki çok şey kaçırdın bu sürede ama yine de bağlı kalmışsın bu foruma. En çok saygı duyduğum şey ise bu oldu. Ellerine emeklerine sağlık bütün yaptığın uygulamalar için. Umarım artık hak ettiğin desteği verirler. İyi forumlar, kolay gelsin ^^

Cok yorum okudum.
Cok fazla konu açtım insanlar yazmak olsun diye yazanlari gördüm okdum.
Bir çok arkadaşımın profilime yazdıgı mesajları okudum.

8 yıllık profilimde
Şahsıma yapilmiş bir yorumu 1 okdum 2 okudum 3 okudugum tek yorum.
Düşüncelerimi ifade edemiyorum şuan ve tüm olumsuz tabuları yıktın aklimdan.

Duygulandım ve gecenlerde 5 yıllık kız arkadaşıma şunu yazmıştım.
( Ne senden vazgecebiliyorum Ne de THT den ) yazdım. Ve 3 gundur konusmuyoruz.
Ben hep derim biz bir aileyiz ve benim ailem sizsiniz.
Ben 1990 da babamı
2003 de annemi kaybettim abilerimden ablalarimdan uzakta yalnız hemde yapayalnız buyudum. 22 yaşimdan beri yalnız degilim ve hiç yalniz kalmadim biliyorum benim dostlarim benim arkadaslarim sizler hep burdaydiniz ve dahimada burada olacaktiniz.
Hiç hali saha arkadasim yok
Hiç okey arkadasim yok
Arayip soracagim (1) tane kardes yerine koydugum biri hariç reelde hic arkadasim yok.
Ama benim kocaman bir ailem var biliyorum ve bu bana huzur veriyor.

Rabbim Yolunu Yönünü açık etsin.
Gönül kapın dahima güzelliklerle mesguliyetlikler yaşasın.
Sago varol.
xbaytar

Zehir45

Yeni üye
10 Nis 2019
42
0
Abi THT de fazla vakit geçiremiyorum ama burada tanıdığım en yardımsever kişisin. Android soru formu olsun başka konularda olsun elinden geldiğince cevap vermeye çalışıyorsun. Bi sorum olduğunda rahatlıkla danışabileceğim biri olarak güven veriyorsun bana. Birçok şeyi senden öğrendim diyebilirim. Gerçekten sevdiğim ve saygı duyduğum birisin. Verdiğin tüm emeklerin için çok Teşekkürler.:):
Saygısız yorum ve düşüncelerin seni olumsuz etkilemesine izin verme lütfen. Bizler emeğinin farkındayız:):

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
Abi THT de fazla vakit geçiremiyorum ama burada tanıdığım en yardımsever kişisin. Android soru formu olsun başka konularda olsun elinden geldiğince cevap vermeye çalışıyorsun. Bi sorum olduğunda rahatlıkla danışabileceğim biri olarak güven veriyorsun bana. Birçok şeyi senden öğrendim diyebilirim. Gerçekten sevdiğim ve saygı duyduğum birisin. Verdiğin tüm emeklerin için çok Teşekkürler.:):
Saygısız yorum ve düşüncelerin seni olumsuz etkilemesine izin verme lütfen. Bizler emeğinin farkındayız:):

Degerli yorumlariniz icin tesekkur ederim.
Ancak senin nickin manasini ogrenebilirmiyim.
Ncklerimiz benzer olmus.
Özel bir nedeni varmi
Zehir45

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,401
Eline sağlık abi yine döktürmüşsün bende çok tanımam ama en azından yaptıklarindan her zaman feyz aldım belki senin sayende android merakım arttı bazı şeyleri öğrendim kendi adıma teşekkür ederim tekrar eline sağlık

Son düzenleme:

Zehir45

Yeni üye
10 Nis 2019
42
0
Hocam soyadım Zehir ve manisalıyım. 45 plakadan geliyor. Kaydolurken sizden haberim yoktu haklısınız benzer olmuş.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
En sevdigim uygulamalarimdan biridir kiymetli ve degerlidir
Anonymous ddos attack benzetmeye calistim oldugu kadar artik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.