THT - Anonim Ücretsiz SMS Gönderici v1 - [Türkiye ve Azerbaycan gönderim destekli!]

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
onaylanmasini bekliyorum baska pc de indirdim sorun su ki bizim alip kullanicagimiz api lerin alinip kullanilmasi gibi bi konu var o yuzden

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Programı kapatsanız dahi arkada çalışmaya devam ediyor, dikkatli olun.

-Api eklenmiyor ekleme kodu falan ekle tıklanmıyor

Son düzenleme:

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Moderatör tarafında düzenlendi:

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
C#'da veritabansız hatasız yapardım ama arkadaşın emeğine ayıp olmasın :) webclient ile .txt'ten api çekilecek veritabanına gerek yok aslında :) ben projelerimde böyle yapıyorum. Eline sağlık :)

Son düzenleme:

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Sagolun hocam kral adamsınız

C#'da veritabansız hatasız yapardım ama arkadaşın emeğine ayıp olmasın :) webclient ile .txt'ten api çekilecek veritabanına gerek yok aslında :) ben projelerimde böyle yapıyorum. Eline sağlık :)

Hm hocam yani siz şimdi bir siteye atıp ordan cekmemi söylüyorsunuz dogrumuyum txt ile Harbi kafa kalmamıs bende hocam kb Veritabanı sıkıntılı oluyor tesekkurler yıllardır cozemedıgım sorunu cozdunuz... :dQWEQWEQEW

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Hm hocam yani siz şimdi bir siteye atıp ordan cekmemi söylüyorsunuz dogrumuyum txt ile Harbi kafa kalmamıs bende hocam kb Veritabanı sıkıntılı oluyor tesekkurler yıllardır cozemedıgım sorunu cozdunuz... :dQWEQWEQEW

Aynen bir siteye .txt atıp içine de apileri diziceksin oradan da program çekicek :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.