THT Arka Plan Resmi 2013 Super

10 Tem 2013
58
0
arkadaşlar bu arka plan resmini yapmak için çok ugraştim ve böyle bir eser çikardim işşallah begenirsiniz resim yapmada ustabiriyimdir isterseniz daha çok resim çikartabilirim iyi forumlar size

Resim Yapim Araçlari: adobe photoshop cs6

q4cj5.jpg

Logo Cool Texten Alma Kurt Google Görselden Alma Ay Ve Yildiz Ve Kurtun Vucutundaki Kan Bana Ait Logoya Ugraşmadigim İçin Kötü OLdu

Son düzenleme:

Dr.Lecter*

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,026
1
Cehenemde
arka plan resımler guzel ama Turk hack team yazısı olmamsı cunku wın 7 ıle uyumsuz klaksoeler engel olur yazını gornmesı bıraz kucuk ve orta yada sağ olması daha guzel olurdu yınede emege saygı

10 Tem 2013
58
0
arka plan resımler guzel ama Turk hack team yazısı olmamsı cunku wın 7 ıle uyumsuz klaksoeler engel olur yazını gornmesı bıraz kucuk ve orta yada sağ olması daha guzel olurdu yınede emege saygı

biliyorum kardeşim dogru söyliyorsun ama logoya pek fazla ugraşmak istemedim logo çok can teşekkürler:RpS_confused:

by titan

Üye
7 Tem 2013
59
0
kurt alıntı turk hack team yazısı hazır cooltext sanırım ama güzel yerleştirmişsin emeğine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.