tht bi yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olmazki01

Üye
4 Şub 2010
160
0
arkdaşlar şimdi bnim xp cdsi vardı meyer cizilmiş bozulmuş bende görmedim formatı attım yükleme aşamasında cd dosyaları yüklemedi pc bozuldu bende mecburen vista yaptım şimdi bşka orjinal bir xp format cd var ama key bilmiyorum nete araştırdım bunu buldum doğrumu hepimiz eminim Format sonrası XP kuararken key nosu yazmaktan veya yazdığı yeri bulamayıp arkadaşını falan aramaktan sıkılmıştır.Şimdi bu sorunu geçiştirecez.SP1 entegreli CDlerdede bu olayı kullanabiliriz sorun çıkartmıyor.

Öncelikle Notpadi açıyoruz ve şu satırları yapıştırıyoruz.xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx lı yere reg keyinizi giriyorsunuz.Elinizde varsa Blacklisted olmayan bir no olsun ilerde SP1 kurmak isteyince sorun olmasın.

;SetupMgrTag
[Data]
AutoPartition=0
MsDosInitiated="0"
UnattendedInstall="Yes"

[Unattended]
UnattendMode=ProvideDefault
OemPreinstall=No
TargetPath=\WINDOWS

[GuiUnattended]
EncryptedAdminPassword=NO
OEMSkipRegional=1

[UserData]
ProductID=xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
FullName="Zebur"
OrgName="Zebur"

[Identification]
JoinWorkgroup=WORKGROUP

[Networking]
InstallDefaultComponents=Yes

ok şimdide bu dosyayı kaydedip adını WINNT.SIF olarak düzeltiyoruz unutmayalım uzantısı SIF olacak sonr bu dosyayı \i386 klasörünün altına atıyoruz...Bu kadar.

winxp sp2 dede sorun yaşanmıyor :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.