THT Bilgilerini Blogger'de Paylaşma

OktayTR

Üye
17 May 2016
60
0
istanbul
Hocam Burda Paylaşılan Yararlı Sosyal Medya Konularını Blog Sitemde ;
Paylaşmak Suçmudur ?
Paylaşabilirmiyim ?
Ne yapmam Gerekir Bilgi Verirmisiniz.

-Konu Yeri Neresi Bilemedim Buraya Yazdım.:RpS_huh:

By_AreS

Uzman üye
16 Ara 2012
1,381
1
Emeğe saygı açısından aldığınız konunun linkini koymalısınız.
Ek olarak; SEO açısından alacağınız konular sitenizin kötü duruma düşmesine sebebiyet verebilir.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar

Adı üzerinde Kendi Blog sitenizde, kendi özgün konularınıza yer vermeniz daha makul gibi duruyor.Buradan aldığınız alıntı konular kendi blog sitenizi oluşturmaz

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Paylaştığın yerde konuyu tht'den şu kullanıcıdan alıntıladım şeklinde paylaşacak olursan hiç bir sıkıntı yaşamazsın. Öteki türlü de paylaşırsın ama bu emek hırsızlığına dönüyor genelde .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.