THT Canlı yayın Soru-Cevap Etkinliği

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye

Arkadaşlar 6 aralık 2017 tarihinde ailemizin youtube kanalı olan ; https://www.youtube.com/TürkHackTeamOfficiaI/

Adresinde Deneyimsiz Denek ile birlikte sizlerin sorularını cevaplamak ve keyifli bir sohbet için kollarımızı sıvadık bu güne kadar yaptığımız her projede ve atılan her adımda bizlere olan desteğinizi esirgemediniz.
Bizde aklınızda kalan soru işaretleri varsa hakkımızda öğrenmek istedikleriniz varsa cevaplamak için elimizden geleni yapacağız

Esen kalın...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
etiklik çerçevesi içerisinde olduğu sürece hiç bir sorun yok dostum

DD' ye soru hazırlıyorum simdiden. Ban yok değil mi ? :)

Ne demek sorun yok? Banlarım :RpS_glare:

Elbette sorun yok. Uyuzluk edilmesin gerisi sorun değil. Bizim için de ilk yayın. Aziz daha önce yapmış fakat kanaldan ve grup adına yapılan ilk yayın. Bakalım teknik detaylar da mesele. Güzel geçerse ara sıra yaparız bunu.

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Yönetim ile üyelerin daha yakın bir çerçevede olacağı güzel bir etkinlik olacağını hayal ediyorum. Bir aksilik çıkmaz ise mutlaka katılacağım :)

Merak ediyorum da, canlı yayın'ın bir kopyası da kanal da paylaşılacak mı ?

Teşekkür ederim. :)

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Sadece biz girelim. Bir kaç yayından sonra yayılıp gelen geçen girerse ortamdaki samimiyetin azalacağını düşünüyorum.
Biz bize olalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.