THT ColorBall Tasarımı // GRAFİKER KARDEŞLERİME // 4FEAR

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Bu ara çoğu arkadaşlarım ismimi yazıp paylaşıyor bende onlar için bir çalışma yaptım.
İsmi aklıma gelmeyenler olabilir zaten yer dardı . Umarım beğenirsiniz..

u2fx2.png

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
Adımız olduğundan mıdır bilmem gözüme harika göründü :)
Ben de aslında böyle bir çalışma yapabilirim ama ne bileyim zamanım olmuyor.Zamanım olunca da tht ye yapıyorum.Ama illa grafik yapmama gerek yok bence sevmem için

dexterli
stardust
4fear
duman
thebigboss
eura
BarisJKaraali

o listede olurdu.Yöneticiler ise ayrı listede ;) Onlarla kanka değil abi-kardeş durumunda olduğum 1-2 kişi var.Yani ben onlara abim yaklaşıyorum.Onlar ise herkese abilik yapıyor.

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Eline sağlık,ben yokum ama neyse :D

Senide alırız aramıza dert değil kardeşim :)

Adımız olduğundan mıdır bilmem gözüme harika göründü :)
Ben de aslında böyle bir çalışma yapabilirim ama ne bileyim zamanım olmuyor.Zamanım olunca da tht ye yapıyorum.Ama illa grafik yapmama gerek yok bence sevmem için

dexterli
stardust
4fear
duman
thebigboss
eura
BarisJKaraali

o listede olurdu.Yöneticiler ise ayrı listede ;) Onlarla kanka değil abi-kardeş durumunda olduğum 1-2 kişi var.Yani ben onlara abim yaklaşıyorum.Onlar ise herkese abilik yapıyor.
Dediklerin doğru ben sadece grafiker kardeşlerimi aldım yoksa yöneticilerin bazılarıylada yakınlığım var konuşuyorum arada ve Barış'ı da severim az yardım istemedim.Ama bu grafiker kardeşlerim için oldu :) Yerim dardı

Ulan her isimli grafikte ben varım ha saolun arkadaşlar ...
eline sağlık süper olmuş .

Demekki değerin varki her grafikte isim var :)

bizim tayfa orada yazanlar :D

:cool:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.