Çözüldü THT deki yetkili konumu perdeliyor.!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gece Suvarisi

Yeni üye
23 Eki 2014
43
0
merhabalar öncelikle size konumu anlatayım tam olarak şöyle bir konu açtım; ''Yaptığım bestemi çıkartmam için yardıma ihtiyacım var'' başlıklı konumda

''merhaba arkadaşlar öncelikle aylardır sözlerinde uğraştığım ritmini söyleyiş tarzını tekrar tekrar denediğim ve sonunda çalışmalarımın sonuna yaklaşırken bir probleme takıldım ve oda şu ki söyleyiş tarzıma uygun bir fon müziğine beat e ihtiyacım var melodisini mırıldanarak kolayca tarif edebilirim ancak sizce bunu nasıl yapabilirim güzel bir çalışma olacak gibi yardımcı olabilecek arkadaş varsa parçayı yayınladıktan sonra eğer tutarsa karşılığını sonuna kadar vermeye hazırım.''

yaptığım çalışmam için yardıma ihtiyacım var ve bunu anlattım eğer parçam tutarsa yardımcı olan arkadaşla yine yolumuza devam ederiz manasında bir şey de yazmak istedim ancak sanki ben para veriyormuşum gibi veya kendime eleman arıyormuşum gibi bunu nitelendiren R4V3N adlı Dergi Çeviri Editörü durumu hiç yargılamadan ticaret yasak yazıp konumu çöpe taşıdı.

yardıma ihtiyacım var bilen birileri yardım etsin diye şuraya konu açıyorum yıllardır tht üyesiyim konu açmasam bile hergün mutlaka ziyaret ederim ancak şu yapılan tavır çok yanlış burası bir ticarethane değil ben yardıma ihtiyacım olduğunu belirterek anlayan birileri varsa diye yardım arıyorum ve sorgusuz sualsiz sanki ortada bir para dönüyormuş gibi konum çöpe taşınıyor bakın bu ayıptır fikir özgürlüğüne yardımlaşma yapısına etik değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
1
10
Root@xMit:~#
Anlatım seklinizin ucu açık bırakılmış her türlü yöne çekilebilir, dolandiricilik olaylarının olmaması adına forumda maddi karşılıkla yapılan konuların çoğuna aynı prosedür uygulanmakta.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
1- MaliciousX, kusura bakmayın ama ben bunu kabul etmiyorum sakın. Yaptığım hata değil. Konu sahibi kurallara hakim olmadan kendisine ters kaçan duruma sert çıkışmış. Yanlış anlaşılma olmasın.
2- O ticaret, o ticaret değil.

Senin konuya gelecek olursak, ticaret yasak kuralından kasıt içinde para/mal alış-verişi geçen her türlü işlemi kapsıyor. Bunun sebebi de yine siz üyelerin güvenliği açısındandır. Biri birine ters yaparsa sorumlusu biz olmayacağız ve böyle kötü durumların olmaması için de olabildiğince az ortam yaratmaya çalışıyoruz. Siz konunun sonuna eğer tutarsa karşılığını sonuna kadar vermeye hazırım dediğinizden sakıncalı bulup aldım çöpe.

Edit: Bir yanlışlık yok. Konu çöpte kalacak. Daha evvelde ticaretten bahsetmiyorum deyip ticarete yönelenler oldu. Kelimeyi geniş anlamda yazdığınız vakit diğer insanlar yanlış anlayabiliyor. Biz bunu önlemek amacıyla işlem uyguluyoruz. Konu açmanız yasak değil. Bahsettiğiniz kısımları konuya katmayacak şekilde yeniden konu açabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.