THT Eski Arşiv - Tozlu Raflar

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
"Eskiler tanır yeniler örnek alır"derler ya o misal eskiler suskunu bilir.Yenilere ilham olması dileğiyle ve paylaşılmayan bir arşivdi çoğunu ilk defa paylaşıyorum.

turkhackteam2.jpg

turkhackteam3.jpg

turkhackteam4.jpg

turkhackteam5.jpg

turkhackteam6.jpg

turkhackteam7.jpg

turkhackteam8.jpg

turkhackteam10.jpg

turkhackteam11.jpg

turkhackteam12.jpg

turkhackteam13.jpg

turkhackteam14.jpg

turkhackteam15.jpg

turkhackteam16.jpg

turkhackteam17.jpg
turkhackteam18.jpg
turkhackteam19.jpg
turkhackteam24.jpg
turkhackteam25.jpg
turkhackteam26.jpg
turkhackteam27.jpg
turkhackteam28.jpg
turkhackteam29.jpg
turkhackteam30.jpg
turkhackteam31.jpg
turkhackteam32.jpg
turkhackteam33.jpg
turkhackteam34.jpg
turkhackteam35.jpg
turkhackteam36.jpg
turkhackteam37.jpg
turkhackteam38.jpg
turkhackteam39.jpg
turkhackteam4g.jpg
turkhackteam.png
turkhackteam23.jpg

mertyacan

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
863
0
TurkHackTeam
Ooo,hepsi süper. Ayrıca bi tane çok beğendiğim vardı. Bulamadım. Valla ellerinize sağlık. :) İnşallah Birazdaha yaparsınız?

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Adamsın Deja. Başka varsa ekle buraya .
Suskun'un çalışmalarını harbi özlemişim.
CcC Dejavue CcC

Son düzenleme:

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Bu nasıl bir çalışmadır abicim ya :)

turkhackteam32.jpg

Her tarafından emek akıyor.

Sağolasın dejavue

SecretRota

Yeni üye
3 Haz 2013
37
0
istanbul
birgün böyle hatırlanacağım aklıma gelmezdi ayrıca dejavue kardeşime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
böyle bir sayfa ile beni tanıyan ve seven kardeşlerimin fikirleiryle birleştirdiği için
herbirinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum zaman zaman renk katmaya çalışırım
Teşekkürler

ciento

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
271
0
Gerçekten diyecek söz bulamıyorum rabbim o ellerine dert göstermesin.saygılarımla....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.