THT Graphic Desıgn #3 /Zehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZehirBey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
262
0
While
Gine Merhaba Aslarım Ve Üslerim Bir Çalışma ile Karşınızdayım,Ben Grafik Tasarım Sevdalısı,Ama Web Hack'e İlgi Duyan biriyim,Galiba uzun süre grafik tasarımlarımdan çekeceksiniz.İsteyen Arkadaşlara Yapabilirim,Photoshopumuza Gelince:

lWnb3B.png


Yorum Ve Düşüncelerinizi Bekliyorum.Teşekkürler
Ha Bu Arada Küçük bir not:Neyse Boşver.....:)

K.Program:photoshop Cs6
F.türü:png Hd
 
Son düzenleme:

BYHackedBYFc

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
378
0
BAYBURT
çok parlak renkler seçmissin ve buda kötü göstermiş bende böyle başladım başlarda ama eline saglık başarıların daim olsun :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.