Tht Hack Müziği-Montaj kulübü

Black-Coder

Uzman üye
30 Mar 2013
1,090
0
Bu müzik daha önce bir başka platformda kullanılmıştı nasıl THT Hack Müziği oluyor?

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Görseller kaliteli ve müzikde tht has olursa müthiş çalışma olabilir guzel olmuş

Moderatör tarafında düzenlendi:

ethicalb0y

Üye
14 Nis 2019
241
0
dostum montajda iyi güzel uğraşmışsın yalnız bildiğim kadarıyla telifli müzik bi araştır istersen iyi forumlar

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
713
HACKERİSTAN
dostum montajda iyi güzel uğraşmışsın yalnız bildiğim kadarıyla telifli müzik bi araştır istersen iyi forumlar

Dostum sorun olsaydı TEAMRoun komutanım söylerdi heralde yinede sağolun

Öncelikle bilgilendirmeniz ve eleştirileriniz için sağolun düzelticeğim yakım zamanda

Bu Müziği sanki başka platformda anımsatıyorum yanlışmıyım ?

Müzik zaten bilimen bir hacker şarkısı o yüzden kulağa yabancı gelmesin diye kullandım

Merhabalar,

Montaj İçin Uğraşmışsınız Elinize Emeğinize Sağlık Fakat Şarkı Telifli Ve Şarkı Özgün Olsa Daha Olabilirdi.

Teşekkürler sağolun gelişiyoruz yavaş yavaş ama bir dahakine kendimize özgü müzik yapıcaz bu seferlik kusura bakmayın

Dostum bu müzik zaten vardı Bilmiyorum THT ailesine bu müziği yakıştırmıyorum.

Özellikle eleştirilerinizi bekliyorum demiştim teşekkür ederim fikriniz için

Bir kere bu müzik tht müziği değil fl studio gibi program kullanılarak müzik yapılmalı. İkincisi video içerisinde bulunan grafikler, yazılar vs. olmamış. Geliştirilmesi gerek.

Komutanım en başta demiştim eleştirileriniz değerleidir diye sağolun birdahakine. Daha dikkatli olucağız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Bir kere bu müzik tht müziği değil fl studio gibi program kullanılarak müzik yapılmalı. İkincisi video içerisinde bulunan grafikler, yazılar vs. olmamış. Geliştirilmesi gerek.

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Merhabalar,

Montaj İçin Uğraşmışsınız Elinize Emeğinize Sağlık Fakat Şarkı Telifli Ve Şarkı Özgün Olsa Daha Olabilirdi.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
610
Video güzel fakat arkadaşların dediği gibi HD olsaydı daha güzel olurdu aramızda olduğun için şanslıyız :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.