THT Hacker Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Sayın Yetkililer Sizlere Birşey Sormak İstiyorum Acaba TurkHackTeam'da
Hacker Alımı Varmı?
Olduysa Ne Zaman Oldu?
Ve Varsa Kimler Katılabilir?

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,006
Merhaba, hacker alımı diye birşey yok. Kulüpler var ilgili olduğun kulübün alımları açıksa form doldurup gönderebilirsin. Beğenirseler kabul edilirsin. Takip et :)

'WXR

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
666
0
dostum hacker alımları değil'de ekip alımları oluyor mesela web site hackleyebiliyorsun bilin var turan timi var forumun kendini gösterip alımlar olduğu zaman başvuru yapabilirsin

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
hacker alımı nedir ya? hackerlik bir mesleğin veya alanın adı falan mı ki? hacker sadece bir kavramdır. hackerlik kavramının altında çok geniş bir dağarcık yatar. bunun pentesteri var, yazılımcısı var, crack sağlayan kesimi var applikasyonla uğraşan kısmı falan bilmem daha nice barındırdığı alan var.

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3

Brawe,
Ustam Ben Birşey Soracağım Benim Yaşım 13.1.5 Yıldır Forumunuzdayım Bu Forumdan Çok Şey Ögrendim Ve Ögrendiklerimde Yitinmedim
Daha'da Kendimi Geliştirdim.Gelişe Bildigim Kadar.Başvursam Kabul Edilirmiyim Acaba? Veya Bu Yaşta v.b Bir Sıkıntı Olurmu?

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Brawe,
Ustam Ben Birşey Soracağım Benim Yaşım 13.1.5 Yıldır Forumunuzdayım Bu Forumdan Çok Şey Ögrendim Ve Ögrendiklerimde Yitinmedim
Daha'da Kendimi Geliştirdim.Gelişe Bildigim Kadar.Başvursam Kabul Edilirmiyim Acaba? Veya Bu Yaşta v.b Bir Sıkıntı Olurmu?

Forum da hiç bir klüp, oluşum yaşa bakılmıyor. Yeteneğin varsa, yapabildiğine inanıyorsan başvur. Akıl yaşta değil baştadır sözünü unutma. İyi günler. Gelişmen dileğiyle.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Brawe,

Yaşa önem vermiyoruz. Aramızda sizin gibi küçük yaştaki kardeşlerimizde var. Gelmek isteyen herkese kapımız açıktır. Tabii gerekli şart ve koşulları sağlıyorsanız. :)

Net bir şey söyleyemem. Başvurunuzu gönderin. İncelesinler. Eğer uygun görürlerse alınırsınız zaten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.