THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

ruzg@r

Katılımcı Üye
16 Ocak 2008
291
7
THT Forumları
Aslında ben forumun (bana göre bi forumdan daha öte) ismini daha önce pek çok kez duymuştum fakat üye olmak nasip olmamıştı sanırım bir program arıyodum işte o zaman üye oldum iyikide olmuşum iyi ki varsın THT seninle nice senelere burdan adminlerime sesleniyorum helal olsun çok iyi bir iş çıkarmışlar Bende kendime ve arkadaşlara THT ile nice senelere diyorum...

Not:Temamız çok güzel beni ilk başta en çok tema etkiledi halende öyle aşığım bu temaya diyebilirim:D:D:D

DrBockel

Uzman üye
19 Ağu 2007
1,142
18
im AcaBa x))
ps2 emuletörü arıyodum üye olmak lazımdı linki görebilmek için sonra üye oldum tabi o linki kaybettim ps2 emulatörünü bulaamadım.üye olmuşdum takılıyım burda bir bakıyım neler var neler yok diye sonra sevdim burayı bir daha hep takılıdım burada.

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
Bnde Çalıştığım Bi Kafe Vardı Oranın Devam Lı Bi MüŞTERİSİ VARDI O bole resimler tema işte programlar falan arıyomus ozaman buldu siteyi oda heralde nokia ımil adresi kirici olayından buldu burayı işte ondan sora banada dedi bole bi site var süper die hemen girdim herseyide orendim burda hack ide msn ide :D:Dsaolun tşker THT Halkına :D

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
bir konuyu arıyorken tesadüfen reklamını gördüm ve ilgimi çekti..:) fakat herşeyden önce THT ailesi kalplere ve zihinlere akseden, eğitici ve bir o kadar da sağlam manevi bir zemin. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

BLuєćяσwηz

Uzman üye
4 May 2008
1,697
38
TυякHα¢кTєαм
Ben HACK ögrenmeyi Çok istiyorDuM.. Ve birgün Okulda Sanalhaydut35½ ' ikidebir diyordum hack ögret hack ögret Sonra dediki Bak Bu siteye üye ol dedi herşeyi ögreneceksin dedi TurkHackTeam.Net dedi ve iyikide buradayım

11 Tem 2008
83
2
Gezerken buldum :D ve Atatürk hakkındaki yazıları görünce bana göre site oldugunu anladım inanki ilk defa bi foruma bu kadar çok bağlandım!!

cano79

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
854
1
Ankara
Aslında forum sitelerine pek takılmam ama birgün arkadaşım bana bir site var böyle böyle dedi sonra googledan yazdım ve şimdi buradayım iyiki de gelmişim:D

bravee

Üye
18 Ağu 2007
145
0
marmaris
her bilgisayarlar uğraşan vatandaş gibi bende meraklıyım bu tür konulara tesadüf rastladım googlede
ortama baktım güzel kanda milliyetçilikte var burası dedim tam bana göre :)
iyikide gelmişim ...

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
az çok bilgisayarla olan konularla uğraşıyorum ortalama 18 saatimi falan alıyor günlük:)
işim gereği esas meslek grafikerlik ama bu işide sevdiğim için arkadaşın cafesinde teknik konularda yardımcı oluyorum fazla değil ama az buçuk bilgim var işimi görüyo...
sizde kayıtlı olan bi arkadaşım tavsiye etti burayı bu gün ilk günüm burada gördüğüm kadarıyla ortamdaki sıcaklığı yakalamışsınız:) insanın ayrılası gelmiyo
burada olmak güzel
saygılar herkese

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Wallah Bende Anlamadım Bı Gözümü Açtim Baktim Ahaa Burdayam Iyikide Burdayım...allah Nasip Etse Herzaman Burda Olacagiz Kardeslerimle

byundertaker

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
370
1
google da bir konuya baktım sonra tht ye girdim siteden çok memnun oldum ve devamlı burda kalmaya karar verdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.