THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

MSTY66

Üye
28 Ara 2009
121
0
YOZGAT
Ben televizyonda gördüm bi programda kitabı falanda varmıs herhadle tht 'in ama iyiki katılmısım gercek çok süper bi ortam var burda kimse bildigi bir seyi kendine saklamıyor herkesle paylaşıyor işte olay budur cok süper bişey

-V3NOM-

Yeni üye
21 Şub 2010
28
0
önceden gezinirken rastlamıştım ve üye olmuştum ancak bu hack işlerine merağım yoktu fazla takılamadım sarmadığından. Ama burdaki paylaşımlar mükemmel o yüzden burdayım:)

FourS

Katılımcı Üye
18 Nis 2009
340
0
istanbul
devidoff gibi bende bi program arıyordum gogleden yazdım THT çıktı iyikide çıkmış çok güzel arkadaşlıklar edindim çok güzel bi ortam bu ortamı bize sağlıyan yönetim'deki arkadaşlar sonsuz teşekkürlerimi sunarım

MasterDesigner

Katılımcı Üye
19 Ağu 2010
260
0
google sağolsun zaten eskiden de burayı biliyordum da google sayesinde aklıma yattı ve artık tht ye katılmaya karar verdim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.