🔥 THT Instagram Şikayet Atıcı v2.1 // Hichigo

cank4t

Yeni üye
1 Ocak 2019
41
0
python: can't open file 'instaspam.py': [Errno 2] No such file or directory bu hatayı alıyorum

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Python komutuyla ilgili sorun yaşamanız durumunda, sadece C: / python34 yolunu eklemeniz gerekir ya da python kurulu olan yol:

Liste öğesi
"Bilgisayarım" üzerine sağ tıklayın
"Özellikler" i tıklayın
Yan paneldeki "Gelişmiş sistem ayarları" nı tıklayın
"Ortam Değişkenleri" üzerine tıklayın
Sistem değişkenlerinin altındaki "Yeni" ye tıklayın
yol değişkenini bulmak ve düzenlemek
bu değişkeni ekleyin; C: \ Python34 noktalı virgülle
şimdi bu komutu çalıştırabilirsin

cd C:\Python34

python -m pip install requests

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0

During handling of the above exception, another exception occurred:

Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\musteri\AppData\Local\Programs\Python\Python37\lib\site-package
s\requests\adapters.py", line 449, in send
timeout=timeout
s\urllib3\connectionpool.py", line 638, in urlopen
_stacktrace=sys.exc_info()[2])
s\urllib3\util\retry.py", line 399, in increment
raise MaxRetryError(_pool, url, error or ResponseError(cause))
urllib3.exceptions.MaxRetryError: HTTPSConnectionPool(host='www.instagram.com',
port=443): Max retries exceeded with url: /accounts/login/ (Caused by ProxyError
('Cannot connect to proxy.', NewConnectionError('<urllib3.connection.VerifiedHTT
PSConnection object at 0x0000000003A38BE0>: Failed to establish a new connection
: [WinError 10060] A connection attempt failed because the connected party did n
ot properly respond after a period of time, or established connection failed bec
ause connected host has failed to respond')))

During handling of the above exception, another exception occurred:

Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\musteri\AppData\Local\Programs\Python\Python37\lib\multiprocess
ing\process.py", line 297, in _bootstrap
self.run()
File "C:\Users\musteri\AppData\Local\Programs\Python\Python37\lib\multiprocess
ing\process.py", line 99, in run
self._target(*self._args, **self._kwargs)
File "C:\Users\musteri\Desktop\1\instaspam.py", line 52, in MultiThread
client.Connect()
File "C:\Users\musteri\Desktop\1\libs\instaclient.py", line 106, in Connect
self.GetAndUpdate("https://www.instagram.com/accounts/login/")
File "C:\Users\musteri\Desktop\1\libs\instaclient.py", line 76, in GetAndUpdat
e
res = self.ses.get(url)
s\requests\sessions.py", line 546, in get
return self.request('GET', url, **kwargs)
s\requests\sessions.py", line 533, in request
resp = self.send(prep, **send_kwargs)
s\requests\sessions.py", line 646, in send
r = adapter.send(request, **kwargs)
s\requests\adapters.py", line 510, in send
raise ProxyError(e, request=request)
requests.exceptions.ProxyError: HTTPSConnectionPool(host='www.instagram.com', po
rt=443): Max retries exceeded with url: /accounts/login/ (Caused by ProxyError('
Cannot connect to proxy.', NewConnectionError('<urllib3.connection.VerifiedHTTPS
Connection object at 0x0000000003A38BE0>: Failed to establish a new connection:
[WinError 10060] A connection attempt failed because the connected party did not
properly respond after a period of time, or established connection failed becau
se connected host has failed to respond')))
[ X ] [coskunilicali816] Sikayet yollama istegimiz red edildi!

Hatası aldım neden :D

ardadesign

Yeni üye
19 Şub 2019
5
0
Hocam iyi günler şikayet başladıktan sonra program kapanıyor bende sebebini öğrenebilir miyim veya neden oluyor bu ?

30 Tem 2016
131
0
Dostum öncelikle eline sağlık benim bi sorum olucaktı user eklerken cracklediğimiz ama normalde girmeye çalıştığımızda doğrulamaya düşen hesapları yazsak kabul edermiki ?

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Arkadaşlar programın cidden spam falan attığına eminmisiniz? Spam attırdığım hesaplardan kontrol ediyorum geri dönüş yapılmıyor? Normalde kapanırsa spam nedeniyle kapandı diye kapanmaz ise spam olmadığına dair destek talebi geliyor? Ama bunda hiçbirşey gelmiyor amacım konuyu kötülemek değil çok başarılı olmuş ama kafama takılmıyorda değil hesap kapatabilen varmı? Merak Ettim.

motalspy

Yeni üye
21 Mar 2019
9
0
Sivas
Arkadaşlar programın cidden spam falan attığına eminmisiniz? Spam attırdığım hesaplardan kontrol ediyorum geri dönüş yapılmıyor? Normalde kapanırsa spam nedeniyle kapandı diye kapanmaz ise spam olmadığına dair destek talebi geliyor? Ama bunda hiçbirşey gelmiyor amacım konuyu kötülemek değil çok başarılı olmuş ama kafama takılmıyorda değil hesap kapatabilen varmı? Merak Ettim.
Ayn dostum bende deneme amaçlı yeni bi açılmış bi hesaba 150user olan spam botunu çalıştırdım fakat kapanmadi. Ve o yeni hesabin takipcisi felnda yok denecek kadr azdi

motalspy

Yeni üye
21 Mar 2019
9
0
Sivas
Hichigo Hersey icin eline sağlık şu zamana kadr scripti sorunsuz bi sekilde kullaniyodum. Lakin son 1-2 haftadir 10 userden fazla ekleyince kullanicilar.txt dosyasi bulunamadi diyor. Yorumlari okudum dosya sil tekrardn olustur demişsin yaptim. Ama hãlen 10kullanicidan fazla ekleyince "kullanicilar.txt" bulunamadi diyor.. Bi yardim etsen

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Python 3.6 bu dili bilmiyorum ama yazın kursuna gideceğim kendimi geliştirmem lazım hem turhackteam için hem iş alanım için emeklerine sağlık

Termux

Yeni üye
10 Nis 2019
45
2
Elazığ
Hocam cmd de hata alıyorum sorry:( dns sunucusu yetkili değil diye yardım edermisiniz :(

teşekkürler :) iyi forumlar ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.