🌙 THT Instagram SPAM Atıcı // Hichigo AR-GE Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Değerli hocam instagram spam botunuzu kurdum lakin bot calismior. Termux dan telefondan programi kurup aciorum proxy ekliorum userleride thtspambotu_renksiz i kullanmamizi istemissiniz onuda denedim ayni hatayi veriyor sizin programiniza benzer cybuly'i de denedim oda aynı hatayı veriyor yardımcı olur musunuz ?

Hata =

Traceback (most recent call last):
File "spambot.py", line 155, in <module>
p = Process(target=DoitAnakin,args=(reportedGuy,report edGuyID,user.split(" ")[0],user.split(" ")[1],None))
IndexError: list index out of range
$

Aynı sorun bende de var kardeş

zeroo1907

Yeni üye
26 Ara 2015
30
0
Arkadaşlar ben python yükledim fakat pip yüklerken en başta Power Shell olarak başlatıp python un kurulu olup olmadığın abakıyorum ardından pip indirmek için python get-pip.py komutu ile indiriyorum ardından colorama modülünü indirmek için komutu yazınca Fatal error in launcher: bu şekilde hata alıyorum çözüm nedir acaba yardım edermisiniz

Şuan çalışıyor mu yani herhangi bir Instagram hesabını şikayet etsek kapanıyor mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

HerlockSolmes

Yeni üye
18 Ocak 2019
21
0
Colorama kütühanesini kuramadım :/ Pyhtonda zaten yeniyim (windows kullanıyorum) pip install colorama yazdığım zaman olmuyor yardım edebilecek var mı?

Sonshitsu

Yeni üye
16 Ocak 2019
15
10
Kayıp
hata

Traceback (most recent call last):
File "thtinstaspam.py", line 157, in <module>
p = Process(target=DoitAnakin,args=(reportedGuy,reportedGuyID,user.split(" ")[0],user.split(" ")[1],None))
IndexError: list index out of range

böyle bir hata veriyr yardımcı olurmusun <3

Son düzenleme:

mrROBOT24

Üye
10 Şub 2019
123
3
isvicre/Basel
root@fsociety:~/Masaüstü# pip install colorama
DEPRECATION: Python 2.7 will reach the end of its life on January 1st, 2020. Please upgrade your Python as Python 2.7 won't be maintained after that date. A future version of pip will drop support for Python 2.7.
Requirement already satisfied: colorama in /usr/lib/python2.7/dist-packages (0.3.7)
bu cikti simdide :)

PhytonKurdu

Yeni üye
17 Şub 2019
1
0
Hocam bunun aynısını ama spam atmak yerine istediğim
Hesabı takip ettirme botu yapabilirmisin?
Şimdiden teşekkürler.

MRX06

Üye
8 Ara 2018
95
0
Hichigo Ben denedim sırf denemek için tamı tamına 69 hesap açtım (hepsi fake) ama program hiçbir hesaba giriş yapamıyor.Kendim instagramdan denedim giriyor hiç sıkıntı yok.Bir kontrol eder misin?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.