Çözüldü Tht İsim değiştirmek mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Tem 2013
173
0
Tht İsim değiştirmek mümkün müdür cevabınız evet ise Nasıl ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
29 Tem 2013
173
0
Hayır benim Kullanıcı adımdan

Şuan değiştirmek istemiyorum. Değiştirmek istersem ne yapmam gerektiğini merak ettim lazım olur büyük ihtimalle

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,199
674
Forum Kurallarına göre Nick değiştirilemez.
Bazı Üst düzey yöneticiler nadir olarak [istek - nick değişimi] yaparlar.
Bunun dışında kullanıcı adınızı iyi seçmeniz forum kurallarında belirtilmiştir.

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Bende aynı soruyo moderatörlere sordum samurai veya black-box değiştirebilir iletişim kurabilirsen olabilir yani mümkün ama ben ulaşamadım mesela seni bilmem :D

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Üyelerin isim değiştirme hakkı yoktur (Arada black-box yapıyor) bunun dışında yönetim üyelerinin ve VIP üyelerin değiştirme hakkı vardır-ki şuan için vip sistemimiz aktif değildir

Gereksiz post atılmaması için konuyu kilitliyoırum

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.