THT Kırmızı Wallpaper Tasarım Çalışması

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,027
1,593
Tasarım Ekibi Direktörlüğü
Gayet başarılı bir çalışma çıkartmışsın eline koluna sağlık hatalarım var yazmışsın ben hata filan görmüyorum şunu da bilmeni isterim ki böyle şeylere hevesin var hatalar olacak kimin hataları yok ki benim yaptığım tasarımlarda da hatalar var ama hata yaparak öğreniyoruz. Tasarım kolay birşeye benziyor diyebilirsiniz hepiniz ama Tasarım emek gerektiren bir iştir. Normalde hayatınız da çok işinize yarıyacak bir daldır. Bunun okulunu okup öğrenenler de var ya da eğitim videosu izleyip kendince öğrenenler de var. O yüzden güzel bir çalişma çıkarmışsın emek vermişsin şunu unutma önemli olan iyi yada kötü tasarım çıkartmak değil önemli olan emekle çabanla yaptığın bir tasarım herzaman emek korkak eline koluna sağlık...

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,476
990
Gayet başarılı bir çalışma çıkartmışsın eline koluna sağlık hatalarım var yazmışsın ben hata filan görmüyorum şunu da bilmeni isterim ki böyle şeylere hevesin var hatalar olacak kimin hataları yok ki benim yaptığım tasarımlarda da hatalar var ama hata yaparak öğreniyoruz. Tasarım kolay birşeye benziyor diyebilirsiniz hepiniz ama Tasarım emek gerektiren bir iştir. Normalde hayatınız da çok işinize yarıyacak bir daldır. Bunun okulunu okup öğrenenler de var ya da eğitim videosu izleyip kendince öğrenenler de var. O yüzden güzel bir çalişma çıkarmışsın emek vermişsin şunu unutma önemli olan iyi yada kötü tasarım çıkartmak değil önemli olan emekle çabanla yaptığın bir tasarım herzaman emek korkak eline koluna sağlık...
Teşekkür ederim fikirleriniz için
zaten ben eski engelli grafik ekip üyesiydim
hayat değiştikçe yani başına bir şey geldiği zaman insan bazı öğrendiklerini unutabiliyor tekrar öğrenebilmeye zamana ihtiyacı vardır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.