Tht Konulara yapılan yorum...

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1
Merhaba;

Çok üzücü ki .. Koskoca Türk Hack Team'da Yazılım Dili bilen kişi sayısı neredeyse yok. Yazılım'dan kastım Web yazılım değil. bir konu açıyoruz cevap veren yok dışarıdan biri foruma gelince buraya birşeyler öğrenmek için geliyor ama kimse yanıtlamıyor.

Eskiden birilerinin birşeyler öğrenmesi için çaba gösterirlirdi. Hack, Yazılım, Siber güvenlik vb. Konularda yardım edilirdi. Şimdi ise İnstagram nasıl çalarım, nasıl takipçi kasarım, Amerikaya nasıl bomba atarım gibi gereksiz ve boş konular ile dolu.

Stajyer Asistanlara bakıyorum. Kolayca konu açıp haftayı geçirmenin derdinde. Şöyle bir yazılım dilinde veya başka bir konuda yararlı pek birşey yapılmıyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1
Pek haklısın diyemem ama yapan öğrenmek isteyen öğreniyor ve yapıyor.

Siz 2014-2015 yılında burada olsaydınız bu dediğimi daha iyi anlardınız. Mesela Veteran7 vardı ve daha birçok isim TeamViewer İle bağlanıp yardım ettiklerini bile hatırlıyorum.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Siz 2014-2015 yılında burada olsaydınız bu dediğimi daha iyi anlardınız. Mesela Veteran7 vardı ve daha birçok isim TeamViewer İle bağlanıp yardım ettiklerini bile hatırlıyorum.

Unuttuğun birşey var dork hazırlarken kullandığımız program bile forumdan silinmiş hackerlara ait.
Trollların kralı gitti ve gitmeyi düşünenler daha var.O zamanlarda 80.000 üyelik rekor var şimdi 200 e çıktığını görmedim.

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Haklısın, bilişim ile (yazılım,security...) ilgili konulara gerek yardım merkezinden gerek pm yoluyla cevap alamıyorum.

Ayrıca o eskiden yardım eden kişiler yok artık forumda, Çoğu kişi banlandı. Üzerimde artık bi tedirginlik var.

Son düzenleme:

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
19
Antalya

Hocam eskilerden evet Veteran7 olsun başka yöneticiler olsun kısmen evet katılıyorum çok yardımsever insanlar vardı. Ama hala şu anda da elbette işini çok iyi yapanlar var. Mesela tüm asistan arkadaşları da zan altına bırakmışsınız ama görevini layıkıyla yapanlar illaki var. Yazılımcı arkadaşların da bilgi düzeyinin yüksek olduğunu düşünüyorum ben. PHP ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bilgim dahilinde her zaman yardımcı olmaya çalışırım, gerek pm gerek skype, tw vs. Siz konunuzu açın bilen arkadaşlar illaki yardım etmek için uğraşır. Eskiye nazaran yeni nesil pek uğraşmıyor bu işlerle. Bu sadece THT ile ilgili bir konu da değil, yeni nesil youtube'dan enes batur izlemekle meşgul şu anda. Ne diyelim Türk gençliğinin başı sağ olsun:)

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1
Hocam eskilerden evet Veteran7 olsun başka yöneticiler olsun kısmen evet katılıyorum çok yardımsever insanlar vardı. Ama hala şu anda da elbette işini çok iyi yapanlar var. Mesela tüm asistan arkadaşları da zan altına bırakmışsınız ama görevini layıkıyla yapanlar illaki var. Yazılımcı arkadaşların da bilgi düzeyinin yüksek olduğunu düşünüyorum ben. PHP ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bilgim dahilinde her zaman yardımcı olmaya çalışırım, gerek pm gerek skype, tw vs. Siz konunuzu açın bilen arkadaşlar illaki yardım etmek için uğraşır. Eskiye nazaran yeni nesil pek uğraşmıyor bu işlerle. Bu sadece THT ile ilgili bir konu da değil, yeni nesil youtube'dan enes batur izlemekle meşgul şu anda. Ne diyelim Türk gençliğinin başı sağ olsun:)

Teşekkürler kardeşim. Tamamne katılıyorum yazdıklarına umarım bir düzelim olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.