Tht Konuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Tem 2008
130
5
VAN
Herkese Merhaba
Benim Problemim Açılan Konuyu Görememek
Yapılan Bütün Yorumları Görüyorum Yorumda Yapabiliyorum
Ama Bazı Konuları Kim Açmış
Link Nedir Yada Ne Yazmış Onu Göremiyorum
Ilginç Bir Durum
Konu Ile Ilgili Bilgisi Olan Varmı
Yardım Edene +rep :)

zannediyorum bu senin pcnden kaynaklanıyor gibime geldi bazen explorer ve mozilladada oalbiliyor bu sayfa üstüne sayfa kayıt diye söyliyim sana yani önceden girdiğin bir sayfaya sonra tekrar girmek ve yenilemek gibi sendede tam tersi yapılan yorumları görüyosun ancak konuyu göremiyosun bunun için sana bir program önerebilirim Cclenar die bir program bu kayıtları siler (herhangi bir tarayıcıdan yapılan sayfa ziyaretlerini siler geçmişi yok eder ;) ) ayrıca linkleri göremediğinden eminmisin onun hakkında sana bir şey diyemem ve sen bir link ver bizde ona bakalım biz görüyorsak seninde görmen lazım

bu linki görebiliyorum dolayısıylada görebiliyoruz sizde bir sorun olmalı çünkü buradakiler linki görebiliyor ve siz kendi yazdığınız linki görebiliyormusunuz burasını anlamadım ayrıca hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz...
IE ise güncelleyin ve son sürümü yükleyin mozilla ise zaten otomatik güncelleme yapıyor
vede tahminen IEyi kullanıyorsunuz

8 Tem 2008
130
5
VAN
kendi açtığım link ve konuyu görüyorum
IE 7 kullanıyorum
cookisdleri de temziledim sorun çözülmedi
eğer devam ederse mozilla yı kuracam
ilgilenen herkese teşekkür ederim...
emeğinize sağlık
paylaşım için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.