Tht Kurucusu Arsenic Ne oldu ?

DarkNESS90

Üye
23 Ocak 2019
131
1
8
dust_2
Merhaba arkadaşlar, en son basın mensubunun THT kurucusu ile yaptığı röportaj vardı fakat Arsenik ortalarda yok. Acaba bu işleri bıraktı mı yoksa hala burada mı çok merak ettim. Bilgisi olan yanıtlasın teşekkürler

'Box-Boy

Üye
18 Ağu 2007
142
196
Merhaba arkadaşlar, en son basın mensubunun THT kurucusu ile yaptığı röportaj vardı fakat Arsenic ortalarda yok. Acaba bu işleri bıraktı mı yoksa hala burada mı çok merak ettim. Bilgisi olan yanıtlasın teşekkürler
gününü gün ediyor yiyip içip geziyor. :trl Bu arada Arsenic değil "Arsenik" olacak o

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
hocam bu işlere arsenik hocamız da devam ediyor mu peki cevabını uygunsa verin değilse problem değil hocam
Bazı görevler vardır Mit Mensubu olmak subay olmak polis olmak vb emekli olsan da devletin sana ihtiyacı olunca bir an tereddüt etmeden çağırıldığın yere gidersin. THT'de adminlik/yöneticilik yapmakta tam olarak buna benziyor. Birileri saha da gözükmüyor diye de yok olduğu anlamına gelmez tabi ki :)

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
602
2
497
Bazı görevler vardır Mit Mensubu olmak subay olmak polis olmak vb emekli olsan da devletin sana ihtiyacı olunca bir an tereddüt etmeden çağırıldığın yere gidersin. THT'de adminlik/yöneticilik yapmakta tam olarak buna benziyor. Birileri saha da gözükmüyor diye de yok olduğu anlamına gelmez tabi ki :)
saha dediniz beni benden aldınız

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Merhaba arkadaşlar, en son basın mensubunun THT kurucusu ile yaptığı röportaj vardı fakat Arsenik ortalarda yok. Acaba bu işleri bıraktı mı yoksa hala burada mı çok merak ettim. Bilgisi olan yanıtlasın teşekkürler
sence koskoca THT'yi kuran birisi forumu ve bu işleri bırakıp gider mi ? koy elini vicdanına elveriyorsa eyvallah :) sadece hayatını yaşıyordur dostum..

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Zamanında tht kurulurken, bedava olan bi forum üzerinden kurulup çok popüler olunca domainle beraber resmi siteye geçilmiş o dönem hiç böyle kısa sürede sevileceğini tahmin etmemiştim demişti bi ara forumda. Böylesine sevilen bi grup olmuşken asla bırakıp gitmez uzaktan bakıyordur. Arsenik hocamız işin saldırı değilde savunma tarafındaydı diye biliyorum ondan öğrendiğim şu sözü hiç umutmam, hırsızı bilirsen hırsızdan korunabilirsin derdi. :) Çok selam olsun ona.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.