THT Logo Tasarım #1 ♦ mustehzi

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Umarım beğenirsiniz arkadaşlar, isteyenlere öm yoluyla imzasız olanını atabilirim. Üstten konuyu değerlendirirseniz mutlu olurum.
2yLlRl.jpg

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Logo Tasarımı Olmamış Ki ? Banner Gibi Bir şey Logo Tasarımı Videolarına Göz Atabilirsiniz daha çok iyi tasarımlar yapacağınıza inanıyorum iyi forumlar

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Logo Tasarımı Olmamış Ki ? Banner Gibi Bir şey Logo Tasarımı Videolarına Göz Atabilirsiniz daha çok iyi tasarımlar yapacağınıza inanıyorum iyi forumlar
Çok teşekkür ederim değerlendirmen için. Logo olsun diye ayriyeten boyutunu 800x800 yaptım tasarım şekli banner'i anımsatıyor evet :D. Kendimi geliştirmek istiyorum, tavsiyenizi dikkate alacağım. Tekrardan teşekkürler, iyi forumlar. :)

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Çok güzel olmuş, ellerine sağlık.
Yazı Tipini Kesinlikle değiştir o kuşa o yazı yakışmamış daha sert ve ciddi bir yazı tipi kullanmanı tavsiye ederim..

Son düzenleme:

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Logoları 1920x1080 de yaparsan daha güzel olur. Buna logo diyemem kusura bakma bir şekil eklemişsin altına da yazı atmışsın. Arkaya gradient. Font pek sevmedim logo yaparken basic türü fontlar kullan. Daha hoş olur. geliştirmen lazım

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Çok güzel olmuş, ellerine sağlık.
Yazı Tipini Kesinlikle değiştir o kuşa o yazı yakışmamış daha sert ve ciddi bir yazı tipi kullanmanı tavsiye ederim..
Logoları 1920x1080 de yaparsan daha güzel olur. Buna logo diyemem kusura bakma bir şekil eklemişsin altına da yazı atmışsın. Arkaya gradient. Font pek sevmedim logo yaparken basic türü fontlar kullan. Daha hoş olur. geliştirmen lazım
Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Tavsiyeleriniz doğrultusunda yakın süre içinde bir logo tasarımı daha yapacağım. :)

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
Şu anlık Photoscape X Pro kullanıyorum benim açımdan çok iyi bir program bence. Ama ileride değiştireceğim Cs6'ya geçeceğim büyük ihtimal.

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Şu anlık Photoscape X Pro kullanıyorum benim açımdan çok iyi bir program bence. Ama ileride değiştireceğim Cs6'ya geçeceğim büyük ihtimal.

Cs6 yerine Photoshop CC 2018 eğer PC iyi ise CC 2019 'a geçmeni tavsiye ederim. Daha çok özellik var. Yüklemeyi bilmiyorsan yardımcı olabilirim, özel mesaj atabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.