THT Mouse Recorder 1.0.1

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Merhaba Arkadaslar!

Like kasanlar, imokros severler... sizlere takdim etdiyim bu program cok isinize yaraya bilir.

Mouse recorder denilen tip programlardan olup sizin hareketlerinizi takip ediyor.

Program dili: Ingiliz
Program boyutu: 60 kb (portable oldugu icin)
Program kaynak kodu: BEN
Denenmisdir: Win 7 32 ve 64 bit, Win xp SP1, Win vista 32 bit(vm)
Program en guzel ozelligi: Record etdiyiniz mesela 90 saniyelik hareketi, .txt formatinda save yapip sonra yeniden sinirsiz sekilde kullanabiliyor olmaniz :D

Indir

Virustotal 0/66 [TEMiZ]

Son düzenleme:

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Abi , ekranin mousesini kayt etmete baslatmadan evvel saniye yaz. sonra OK tikla... sen saniye ayzmadan yapiyorsun.

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Arkasadlar program VT da 1/69 olmus - malicious.moderate.ml.score - diye gosteriyor... sebebi ne bilmiyorum. ama ne oldugunu derseniz sevinirim :)

supremes

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,325
1
Öteki taraf
Dostum?

oslwPY.jpg

Son düzenleme:

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Abi Virustotal 1 tane bilinmeyen tehdit diye algiliyor. ama yalan:)) inanmayin. kendi antiv ile tarayip sonra kullanin :))) virusse indiye coookdan cixmisdi yuze.
Tesekkuru az gormeyin :_)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.